Türkiye Kamu-Sen: Yeter artık idamsa İdam

Türkiye Kamu-Sen Samsun İl Temsilcisi Ahmet Keskin, çocuk istismarı konusunda sert sözler söyledi. Keskin, "Bu barbarlara en ağır ceza verilmeli, hayat hakkı tanınmamalıdır. İdamsa İdam" dedi.

Türkiye Kamu-Sen: Yeter artık idamsa İdam

Türkiye Kamu-Sen Samsun İl Temsilcisi Ahmet Keskin, yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi: "Bir gülüşüne ömrünüzü vermek istersiniz. 
Onunla dünya değişir, hayat daha bir anlam kazanır. Delice mutlu olmanız için bir gülüşü yeterlidir. Mutluluktur, aşktır, candır, ömür baharıdır çocuk. Sizin, daha iyi bir insan olma, ‘sevgi dersi’ öğretmeninizdir.
Çocuk, gönüllerin meyvesi, ruhların sevgilisi, yurdun-yuvanın nur yüzü, ailenin göz nuru, gönül neşesidir.
Çocuk Allah'ın kullarına nazlı bir hediyesi, kutsal ve güzide bir vediasıdır.
Çocuk, safiyetin sembolü, iyilikler, ihsanlar ve lütufların mazharıdır.
Çocuk milletin geleceği, yarınların teminatı ve güvencesidir.
Onları korumak ve kollamak başta devletimiz olmak üzere hepimizin görevidir.
Çocuk istismarı ve katliamı yüreklerimizde derin yaralar oluşturmaktadır. 
Yaşanan bu acı olaylara bakıldığında, bu konuda acil ve sert tedbirler alınması gerekliliği ortaya çıkmıştır. 
Bu ülkenin geleceği olan evlatlarımız kaçırılıyor, istismar ediliyor ve haince, kalleşçe öldürülüyorsa, başta devletimiz olmak üzere herkes üzerine düşeni yapmak zorundadır.
Bu noktada elbette devletimizin ve hükümetimizin alacağı her kararın arkasında olduğumuzu ifade ederken, alınacak tedbirlerin bu caniler gibi olmaya yeltenen ahlak yoksunlarını caydırıcı tedbirler olması gerektiğinin altını çizmek gerekir.
İnsan suretindeki bu aşağılıkların ödeyeceği bedeller bunlar gibi düşünen mahlükatları o yoldan caydırmalı ve akıllarının ucundan dahi bu iğrenç düşünceleri geçirmelerine engel olmalıdır.
Türk milleti artık çocuk katillerine karşı topyekün bir mücadeleye girişmeli, bu alçakların toplum içine çıkabilecek yüzleri kalmamalıdır.
İdamdan kimyasal hadıma, ömür boyu hapisten tecrite kadar, her ne gerekiyorsa tedbirler acilen alınmalı ve bir daha ülkemizde böylesine olaylar vuku bulmamalıdır.
Bu ülkenin geleceği olan tüm yavrularımıza şefkat dolu kucaklar açılmalı, onların geleceği bugünden atılacak sert ve kararlı tedbirlerle güvence altına alınmalıdır.
Unutulmamalıdır ki, “Çocuğunun gözyaşını silmeyen onunla birlikte ağlar...”Bizler onların döktükleri bir damla gözyaşlarında o hainleri boğacak ve evlatlarımıza onların mutlu ve huzurlu olacakları  güzel bir vatan bırakacağız.
“Onlar çocuk, Onlar savunmasız, Onlar masumiyetin zirvesi”
Sürekli katlediliyor, sürekli istismara uğruyorsa, her şey anlamını kaybetmiş, sözün geçerliliği kalmamıştır.
YETER ARTIK, İDAMSA İDAM
Bu barbarlara en ağır ceza verilmeli, hayat hakkı tanınmamalıdır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4