Türkiye Kamusen Samsun İl Temsilciliği'nden basın mensuplarına kahvaltı

Türkiye Kamusen İl Temsilciliği yönetimi Samsun'da görev yapan medya kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Türkiye Kamusen Samsun İl Temsilciliği'nden basın mensuplarına kahvaltı ABONE OL

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Kamusen İl Temsilcisi Şuayip Deniz Demir, "Değerli Basın mensubu arkadaşlarımızla, Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonunun eğitim, sağlık, enerji, büro, tarım orman, haber, kültür, yerel yönetim, diyanet, ulaşım, imar işkollarındaki sendikalarımızın şube başkanı ve temsilcileri bir araya geldik.
Türkiye Kamu-Sen bugün kamu çalışanlarının derdini paylaşan, sorunlarını çözüm için mücadele eden bir güven çatısıdır. Bölücü ve yandaş siyasetten uzak, marjinallikten uzak olan Türkiye Kamu-Sen, bugün ülkemizde kamu çalışanlarının yegane sesidir.
Memurun Toplu Sözleşme hakkını kazanmasından bugüne yapılan 2 Toplu Sözleşmede adam gibi bir kazanım elde edilememiştir. Özellikle son yapılan Toplu Sözleşmede kamu çalışanı enflasyonun altında kalmış, mutfaklar yangın yeri olmuştur.
Bugün memurun Türkiye Kamu-Sen’in sesine duruşuna ihtiyacı vardır.
Bugün memurun Türkiye Kamu-Sen’in savunduğu değerler etrafında bütünleşmeye ihtiyacı vardır.
Biz bugün ulaşımdan sağlığa, eğitimden tarıma kadar her alanda dik duruş ile baskılara, yolsuzluklara, adaletsizliklere karşı mücadele etmekteyiz.
Her türlü zorluğa, imkansızlıklara karşılık kamuoyunun habere ulaşma hakkını sağlayan siz değerli basın çalışanlarımıza da görevlerinde kolaylıklar, başarılar diliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2015, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4