Türkiye'nin en büyük reklam malzemeleri online marketi reklamdalider.com

reklamdalider.com ticari faliyetlerini Samsun'da sürdüren ve tüm Türkiye'ye hitap eden Hakel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin resmi online satış sitesidir.

Türkiye'nin en büyük reklam malzemeleri online marketi reklamdalider.com
reklamdalider.com; Alüminyum Kompozit, Aynalı Dekotalar, Baskı Kağıtları, Dekota, Digital Baskı Folyoları, Display (Tanıtım) Ürünleri, Display (Tanıtım) Ürünleri, Ayaklı Poster Panolar, Bannerlar, Broşür Standlar, Broşürlükler, Çerçeveler, Dilek Şikayet Kutuları, Föylükler, Fuar Sistemleri, Işıklı ve Ledli Ürünler, Kapı Önü Panoları, Kartvizitlik, Kilitli Panolar, Menü Panoları, Poster Tutucular, Folyo Sökücüler, Polikarbon Levhalar, Reklam Dubaları, Reklam Folyoları, Standlar, Viniller, Pleksiglass Levhalar gibi çeşitli ürünleri bulup, inceleme imkanı buluyor.
Firmamız Reklam Sektörünü en iyi tanıyan malzeme tedarikçilerindendir. Samsun merkezli olup tüm Türkiye'ye malzeme satışı yapan firmamız, tüm markalara eşit mesafede durabilen, düşük kar marjı ile yüksek satış grafiği yakalamayı amaçlayan firmamız, tüm Türkiye'ye aynı fiyatla malzeme tedarik ederek, ulaşım ve fiyatla ilgili genel sorunlara çözüm olmaktadır.
Uyguladığımız fiyat politası ve malzeme kalitesi bakımından amacımız reklam sektöründe lider konuma ulaşmaktır. 
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız deneyimli tecrübesi ve uzman personeli ile hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Firmamız Türkiye geneline birçok reklam malzemesi tedariği vermiş ve vermeye devam etmektedir. 
Bizi tercih ederek firmamıza değer katan müşterilerimize devamlı uygun fiyatlı kaliteli malzeme tedariği garantisi vermek birinci vazifemizdir.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 23:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fait Köseoğlu
Fait Köseoğlu - 3 yıl Önce

Bizim gibi reklam ajansları için olmazsa olmaz bir yer, Tavsiye ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner4