banner341

UFK Başkanı Arslantürk, TRT'de Konuşacak

Ulusal Fındık Konseyi (UFK) Başkanı Sebahattin Arslantürk, üreticileri yönelik Bahçeye Gel Kampanyası kapsamında TRT Trabzon Radyosu tarafından hazırlanan Köşe Bucak Karadeniz Programının bu haftaki konuğu olacak.

UFK Başkanı Arslantürk, TRT'de Konuşacak ABONE OL

12 Temmuz Pazartesi günü saat 12.00-12.30 arasında Türkiye Radyoları ile bağlantı yapılarak gerçekleştirilen programa telefonla canlı bağlanacak olan UFK Başkanı Arslantürk, 15 Mayıs’ta Karadeniz Fındık ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin önderliğinde başlatılan Bahçeye Gel Kampanyası’nda bugüne kadar yapılanlar ile üreticinin de bahçesine girerek fındıkta verim ve kaliteye yaptığı katkılardan söz edecek.

Sebahattin Arslantürk, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından oluşturulan ve çalışmalarını tamamlayan rekolte tahmin komisyonlarının çotanak sayımı şekliyle tespit ettikleri rekolte tahmini hakkındaki görüşlerini de ifade edecek.

TRT Trabzon Radyosu tarafından yayınlanan ve üreticinin ilgi ile takip ettiği program 20 Mayıs’tan itibaren fındıkta verim ve kaliteyi arttırmakla ilgili konularda değişik kesimlerden uzman ve yetkilerinin katılımı ile sürdürülüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4