Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Havza OSB’de

Bir dizi ziyafet için Samsun’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yapımı devam eden Havza-Vezirköprü kara yolunda incelemede bulundu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Havza OSB’de

Daha sonra inşaat şantiyesinde brifing alan Bakan Karaismailoğlu ve beraberindekiler daha Havza Organize Sanayi Bölgesine geçerek burada incelemelerde bulundu.

Havza OSB’de Bakan Karaismailoğlu'na Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir tarafından Havza OSB ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir OSB ziyaretinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na Havza OSB demir yolu hattı ve yükleme rampaları ile alakalı proje dosyasını iletti.

Bakan Karaismailoğlu'na inceleme gezisinde, Samsun Vali Vekili Hasan Öztürk, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve ilçe belediye başkanları eşlik etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ziyaretle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada; “Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na Organize sanayi bölgemiz ile ilgili bilgiler aktararak taleplerimizi ilettik. Ayrıca yapılan ziyaret esnasında kendisine Havza OSB demir yolu hattı ve yükleme rampaları ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz projelerimizi ilettik. Sayın Bakanımız Havza OSB’yi daha cazip hale getirecek olan proje ile yakından ilgilendiğini ve demir yolu hattı ile yükleme rampaların en kısa sürede Havza OSB’ye kazandırılacağını belirtti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na ilgi ve alakalarından dolayı Havzalı hemşerilerim adına teşekkür ederim.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344