banner438

Ulusoy Un IBAKTECH Fuarı'nda

Sektörünün en büyük 3. un firması olan Ulusoy Un IBAKTECH Fuarı'nda 8. Hall 856 numaralı stantta yerini alacak.

Ulusoy Un IBAKTECH Fuarı'nda

Alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olma özelliğini taşıyan 13. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı (IBAKTECH), İstanbul Fuar Merkezi’nde 10 Mart Perşembe günü kapılarını açıyor. Sektörünün en büyük 3. un firması olan Ulusoy Un da 8. Hall 856 numaralı stantta yerini alacak.
Ekmek pasta katkı maddeleri, hamur makinaları, çikolatacılık ekipmanları, ambalaj makinaları ve dekor malzemeleri gibi sektöre dair pek çok gelişmiş teknolojik ürünü sunan, dünyada alanının en büyük ikinci fuarı olma özelliğini taşıyan IBAKTECH, 13. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. İstanbul Fuar Merkezi’nde 10-13 Mart tarihleri arasında düzenlenecek fuar, 1000’in üzerinde marka ve katılımcıyı tek bir çatı altında topluyor. 80 binin üzerinde katılımcının beklendiği fuarda, Güney Afrika, Nijerya, Kongo, Togo, Hindistan, Çin, Arjantin gibi yaklaşık 100 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Sektörünün en büyük 3. firması olan Ulusoy Un da 8. Hall 856 numaralı stantta yerini alacak. 4 yıl aradan sonra kapılarını açacak fuarda Ulusoy Un, yarım asırlık değirmencilik sektör paydaşlarıyla buluşturup geliştirdiği ürün gamını da sergileyecek. Fuar boyunca Ulusoy Un’un workshop alanında üretilen ekmek, simit, mayalı ürün, börek, pizza ve kurabiye çeşitleri ziyaretçilere sunulacak.

Ulusoy Un’un Yönetim Kurulu Başkanlığını Dr. Eren Günhan Ulusoy yapmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344