Usta Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, olağanüstü Genel Kurul’un ardından güven tazeleyen Başkan Mehmet Yazıcı ve yeni yönetim kurulunu tebrik etti.

Usta Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti ABONE OL

“KOALİSYONDAN KAÇMADIK”

Milletvekili Usta, bir süre önce olağanüstü kongreye giderek cemiyetleri birleştirmek ve Anadolu Gazeteciler Federasyonunu kurmak için karar alan Samsun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Mehmet Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleriyle sohbet eden Usta, 1 Kasım seçimleriyle ilgili düşüncelerini paylaştı. Artan terör olayları nedeniyle seçimin sağlıklı bir ortamda yapılamayacağının anlaşıldığını ifade eden Milletvekili Usta, AK Parti ile koalisyon yapmaktan kaçınan tarafın kendileri olmadığını söyledi.

 

ÇÖZÜM SÜRECİNİ ELEŞTİRDİ

Çözüm süreciyle PKK’nın elinin güçlendiğini, bu süreçte askerin elinin kolunun bağlanarak PKK’ya fırsat verildiğini öne süren Usta, “Operasyon yapılmaması konusunda askerlerimize talimat verildi. Bunu bize orada görev yapan arkadaşlarımız açık açık söyledi. Bu süre içinde PKK istediği yığınağı yaptı. Sıfır kilometre asfaltın altına tonlarca bomba döşenmiş. Bu hazırlıklar çözüm süreci döneminde yapıldı. Bunu hiçbir istihbarat görmedi mi” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 12:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4