banner341

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Kadınlar Günü kutlama programı

VM Medical Park Samsun Hastanesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kendine yakışan şekilde kutladı.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde Kadınlar Günü kutlama programı ABONE OL

Kaliteli hayatın temeli olan kadın; sabırla bilenen,her zorluğa göğüs geren,didinen,can yetiştiren, zerafetiyle hayatlarımıza dokunan kutsal varlığımızdır.
Bu özel günde VM Medical Park Samsun Hastanesi, arp sanatı eşliğinde kurduğu standla misafirlerinin Dünya Kadınlar Günü’nünü güzel geçirmesini sağladı.Sanatla bu özel günü buluşturan hastanemiz huzurlu dakikalara ev sahipliği yaptı ve bayanların mutluluğuyla onur duydu.

Başhekim Op. Dr. Mustafa Çağlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için, “Yaşamımızın doğumundan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız , ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım.” mesajını verdi.

Hastane içinde çalışan ve misafir olan tüm bayanların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayıp ekibiyle birlikte karanfil dağıtan Başhekim Op. Dr. Çağlar ;tek tek tüm odaları gezdi,misafirlerle ve yakınlarıyla sohbet etti,görüş öneri ve memnuniyetlerini dile getiren hastaları dinledi.
Dr. Çağlar ,çalışanları da ihmal etmeyip hepsiyle görüşerek bu özel günü anlamlı hale getirdi.8 Mart Dünya Kadınlar Günü,VM Medical Park Samsun Hastanesi’nde keyifli dakikalarla geçti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4