Yedaş Genel Müdürüne Başkan Yılmaza Veda Ziyareti

Samsun'da yaklaşık 2 yıldır görev yapan, Yedaş Genel Müdürü Rıdvan Aktürk,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek veda etti.

Yedaş Genel Müdürüne Başkan Yılmaza Veda Ziyareti ABONE OL

Çalık Enerji Strateji ve Planlama Direktörlüğü'nden yaklaşık iki yıl önce YEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne atanan Rıdvan Aktürk, Samsun'da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sonrasında Çalık Enerji CEO'luğu görevine getirildi.
Yeni görevi nedeniyle Genel Müdürlüğü sona eren Aktürk veda ziyaretlerine başladı. Veda turları kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret eden Aktürk,"Genel Müdürlüğüm sürecinde belediye başkanımız ile çok güzel iş ilişkimiz oldu. Koordinasyon içinde çalıştık. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanıma teşekkür ediyorum" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Aktürk'e teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ise," Genel Müdürümüzün de ifade ettiği gibi bizde bütün kurumlarımızla iyi ilişkiler içinde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Genel Müdürümüzün gittiği yerde de güzel hizmetlerine devam edeceğine inanıyorum. Kendisiyle bu güne kadar çok güzel diyaloğumuz oldu. Yeni görev yerinin kendisi için hayırlı olmasını diliyorum. Başarıları daim olsun"diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 08:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4