YEDAŞ'ın 'Kalitesi'ne Tam Not

COVİD-19 Güvenli Hizmet' ve 'Sıfır Atık' belgelerini daha önce almaya hak kazanan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), kalitesini tescillemeye devam ediyor.

YEDAŞ'ın 'Kalitesi'ne Tam Not

 YEDAŞ son olarak Kalite, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Çevre ve Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri çalışmalarına yönelik 2 gün süren bir denetime tabii tutuldu. 
Genel Müdürlük Birimleri, Bölge Müdürlükleri, İlçe İşletmeler ve depolarda toplam 20 kişilik  iç  tetkikçi  ekibi ile  24  işletmenin denetimi gerçekleştirildi. İç denetimlerin sonucunda ortaya çıkan iyileştirme faaliyetlerinin tamamı  kayıt altına  alınarak takibi sağlandı. Yoğun hazırlık dönemi sonrasında başarılı bir denetim geçirilerek revizyonlar tamamlandı.
GENEL MÜDÜR BORA DA KATILDI
Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerinde sunmuş olduğu hizmetlerde 'Sürdürülebilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevreye duyarlılık' konularına önem veren YEDAŞ, 'Entegre Yönetim Sistemleri' konusundaki başarısını, 2 gün süren denetimlerin sonunda kanıtlamış oldu. Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen Denetim Sonuç Toplantısı'na YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, birim yöneticileri ve denetimi gerçekleştiren Kiwa Meyer denetçileri katıldı. 
SEKTÖRÜNDE ÖRNEK BİR KURUM
Denetim sonucuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Bora, " İş süreçlerini iyileştirerek daha verimli  bir sistem oluşturmayı benimseyen kurumumuz İç tetkiklerle süreç performanslarının kontrol altında tutulmasını sağladı. Böylelikle kalite standardı belgelerini tamamlayarak sektöründe her yıl daha büyük yenilikler gerçekleştiren bir şirket olduğumuzu ispatladık. Çalışmalarımızın tümünde çevre, iş sağlığı ve güvenliği gibi konulardaki hassasiyetimizi sürdürüyoruz. Bu yönde üzerimize düşen sorumlulukları da yerine getiriyoruz. Şirketimiz, Yönetim Sistemleri uygulamalarıyla, sistemin devamlılığını  güvence altına almaktadır. Böylelikle, vizyon, misyon ve  stratejilerimizin hayata geçmesini mümkün kılarak, etkin bir şekilde sürdürülebilir sistemi yürütme imkanına kavuşmaktadır." dedi.
DENETİM FİRMASINDAN TEŞEKKÜR 
Öte yandan YEDAŞ'ın 'Yönetim Sistemleri'ne tam not veren Kiwa Meyer denetçileri, gerçekleşen denetimde hiçbir uygunsuzluğa rastlanmadığından dolayı, YEDAŞ Yönetim Sistemleri ekibine, iç denetçi ekibine ve denetim sırasında kendilerine yardımcı olan kurum personeline teşekkür etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344