banner341

YEDAŞ Salıpazarı’nda yetersiz mi kalıyor?

Salıpazarı ilçesinde yoğun kar yağışı nedeni ile 24 saat elektrik sıkıntısı yaşanıyor. Vatandaşlar sürekli çekilen elektrik arızası için adeta isyan etmiş durumda ve YEDAŞ ekiplerinin yetersiz kaldığını yetkililerin acilen bu duruma çözüm bulmasını istiyor.

YEDAŞ Salıpazarı’nda yetersiz mi kalıyor? ABONE OL

Yoğun kar yağışının yaşandığı Salıpazarı İlçesinde şehir merkezi dahil bir çok mahalleye 24 saattir elektrik verilememi vatandaşı zor durumda bıraktı. 
Elektrik kesintilerinin yaşamı olumsuz etkilediği ilçede Yedaş’a bağlı ekipler dün gece 23.00’dan beri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ancak hale şehre elektrik verilebilmiş değil. Yedaş ekiplerinin yetersiz kaldığını düşünen ilçe halkı yetkililerin acilen bu duruma çözüm bulmasını istiyor. 

VATANDAŞ TEPKİLİ
İlçede Yedaş’ın kapatılmasına ve personel yetersizliğine tepki gösteren halk “İlk defa kış yaşamıyoruz. Daha sert geçen kışları da gördük. Böylesine elektrik kesintilere görmedik. Hastalarımız var. Esnaf perişan. İlçede hayat durmuş durumda” diyerek tepki gösteren halk elektriğin bir an önce verilmesini istedi.

Kaynak: Habersal

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4