Yeniden Refah Partisi Samsun'da Kongreye Gidiyor!

Yeniden Refah Partisi Samsun'daki teşkilatlanmasını tamamladı. Partinin 1. Olağan İl Kongresi 14 Eylül cumartesi günü, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Suat Zor, 'Tüm Samsunluları 1. Olağan Kongremize bekliyoruz' çağrısı yaptı.

Yeniden Refah Partisi Samsun'da Kongreye Gidiyor!

23 Kasım 2018’de kurulan ve ‘Herkesin Refahı İçin’ sloganıyla yola çıkan Yeniden Refah Partisi’nin, 1. Olağan Kongresi, 14 Eylül 2019 Cumartesi günü Saat: 14.00’te Samsun Büyükşehir Belediyesi Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salon'da Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

ZOR’DAN SAMSUNLULARA DAVET
Tüm Samsunluları 14 Eylül’de gerçekleştirilecek kongreye davet eden Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Suat Zor, “Erbakan hocamızın bize vasiyeti olan yarım kalmış işleri tamamlamak üzere yola çıktık. Halkımıza, partimizin vizyonu ve misyonunu anlatmaya çalışıyoruz. Genel Başkanımız Fatih Erbakan'a ve Refah isminden dolayı çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Tıkanmış olan siyasette yapılanları alkışlayıp, eksikleri tamamlamaya geliyoruz” diye konuştu. Yeniden Refah Partisi’ni, ‘Türk milletinin çaresizlik, umutsuzluk, alternatifsizlik döneminin sona ermesi’ şekliyle anlatan Suat Zor, iktidara geldiklerinde Türkiye'de üretim, istihdam ve ihracat ekonomisinin hakim olacağını söyledi. Zor, “Yeniden Refah Partisi olarak yapılan hizmetleri takdir edeceğiz, yanlışları düzelteceğiz, eksikleri tamamlayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak; habergazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4