YEPAŞ’ta 10 Yılını Dolduran Çalışanlar Kutlandı

YEPAŞ’ta çalışmaları ile 10. yılını dolduran çalışanlarına ödül töreni düzenlenerek hediyeleri takdim edildi.

YEPAŞ’ta 10 Yılını Dolduran Çalışanlar Kutlandı

YEPAŞ’ın sorumluluk bölgesi olan Samsun, Çorum, Ordu, Sinop ve Amasya illerinde çalışma süresi 10 yılı dolduranlar için özel bir tören düzenlendi. Şirkette 10 yıllık çalışma hayatını dolduran çalışanların kutlandığı, samimi ve özverili çalışmaları ile şirketin günümüz konumuna ulaşmasında verilen destekleri için teşekkürlerin sunulduğu etkinlikte 2021 yılı yılsonu rakamına göre toplam 53 personel plaket aldı.
Tören YEPAŞ Genel Müdür Arif AKŞAM’ın konuşmasıyla başladı. AKŞAM; “YEPAŞ’da şu ana kadar yapılan bütün faaliyetlerde, alınan bütün olumlu sonuçlarda; emeği geçenlerin çalışanlarımız olduğu kadar, YEPAŞ’a güvenerek her zaman takdir eden, destek veren, katkı sağlayan Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Çalık’a ve tüm Çalık Holding üst yönetimi de pay sahibidir.” Dedi. ‘’Önümüzdeki yıllarda da birbirimizden aldığımız enerji ile birçok başarıya koşacağız. Yılmadan, usanmadan kol kola, omuz omuza çalışacağız. Bu mutlu günümüze katılan bizleri yalnız bırakmayan herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344