banner341

Yeşilyurt AVM'de Bahar Hediyesi İle Geliyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yaz aylarının yaklaştığı şu günlerde ziyaretçilerine harcadıkça kazanma şansı sunuyor. Bahar alışverişini fırsata dönüştüren Bahar Kampanyası ile 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese seçili mağazalardan yeme içme çeki hediye.

Yeşilyurt AVM'de Bahar Hediyesi İle Geliyor ABONE OL

 Zengin marka karması ve çocuk, aile, genç her yaştaki ziyaretçisine ayrıcalıklı alışveriş deneyimi sunan Yeşilyurt AVM, 10 Nisan’da başlayacak olan Bahar Kampanyası ile ziyaretçilerini kazanmaya davet ediyor. 10 Nisan Çarşamba günü başlayıp 14 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek kampanya kapsamında, Yeşilyurt Alışveriş Merkezi'nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL alışveriş yapan Lucky Card sahipleri, fiş yada faturalarını danışma bankosunda işletip, 1. Katta kurulacak olan alanda Çarkıfelek oyununu oynayabilecek. Çarkı çevirenler, David People, Özsüt, Lavazza, Tavada Tavuk, Abide, Hacı, Pide 55, Sultan Ahmet, Otantik, KFC, MC Donald’s, Sütlü Çardak ve Nestle Chokella Waffle mağazalarının birinden anında yeme içme çeki kazanabilecek. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL' ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak. Yeşilyurt AVM Bahar Kampanyası ile ziyaretçilerini hem eğlenmeye, hem de eğlenirken sürpriz hediyeler kazanmaya davet ediyor.

    Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.
           Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilrisiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4