banner303

Yılmaz: Gelecekten daha umutluyuz

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 2002 yılından buna Türkiye'nin 3 kat büyüdüğüne dikkat çekerek, "Gelecekten daha umutluyuz. 24 Haziran'dan sonra AK Parti ile umutlar daha da yeşerecek." dedi.

Yılmaz: Gelecekten daha umutluyuz ABONE OL

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarına Çarşamba ilçesinde devam etti. 
Gün boyu Çarşamba'da programlara katılan milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, akşam saatlerinde Kumarlı, Kaydan, Allı, Kavacık, Karacalı, Ustacalı, Kocakavak, Kızılot, Durusu, Demirli, Sahil mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Vatandaşlarla sohbet edip, 24 Haziran seçimlerinde destek isteyen Yılmaz, AK Parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.


GELECEKTEN UMUTLUYUZ
2002 yılından buna Türkiye'nin 3 kat büyüdüğüne vurgu yapan Yılmaz, "Gelecekten daha umutluyuz. 24 Haziran'dan sonra AK Parti ile umutlar daha da yeşerecek.Halkımız güçlü bir Türkiye istiyor. Bu topraklarda varlığımızı sürdürebilmemiz için ülkemizin çok güçlü olması gerekiyor. Sınırlarımızda yaşananları, ülkemizde yapılan hainlikleri  hepimiz görüyoruz.

 15 Temmuz darbe girişimi bunların en büyüğü. Türkiye'nin yıkılması, gücünü kaybetmesi için içte ve dışta büyük çaba sarf ediyorlar. Bunu başaramayacaklar. Halkımızın büyük desteğiyle kirli oyunları yine bozacağız, duvar gibi karşılarında duracağız. Üreteceğiz, gelişeceğiz, kalkınacağız, bir olacağız el ele vereceğiz, çocuklarımıza güçlü bir ülke bırakacağız." dedi.


Programa, AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk ve teşkilat üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4