Yusuf Ziya Yılmaz personeliyle vedalaştı

AK Parti'den milletvekili aday adalı olan Yusuf Ziya Yılmaz, belediye personeli ile vedalaştı.

Yusuf Ziya Yılmaz personeliyle vedalaştı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ederek 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde milletvekili aday adaylığı başvurusunu yapan Yusuf Ziya Yılmaz, Ömer Halisdemir salonunda düzenlenen tören ile personel ve belediye yöneticileri ile vedalaştı.

Samsun'da 19 yıl boyunca Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevini yürüten Yusuf Ziya Yılmaz, bu 19 yıl içerisinde Samsun'a önemli hizmetler yaptı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Ömer Halisdemir salonunda mesai arkadaşları ile vedalaşan Yusuf Ziya Yılmaz, "Her zaman dualarımda olan Samsunluların dualarında olabilmek ümidiyle. Mesai arkadaşlarımızla vedalaştık" dedi.

Veda töreninde görev süresi içerisinde Samsun'a yapılan hizmetlerle ilgili bilgilerde veren Yusuf Ziya Yılmaz'ın başkanlık görevini milletvekili aday adaylığı için bırakması nedeni ile düzenlenen törende bazı çalışanlar göz yaşlarına hakim olamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344