banner341

Başkan Sandıkçı'dan Basın Mensuplarına Salgın Koruyucu Paketi!

Canik Belediyesi Koronavirüs salgınını önleyebilmek üzere ilçede yaptığı çalışmaların yanından basın mensuplarını da unutmadı. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun’da basın mensuplarına maske ve koruyucu eldiven gönderilmesi talimatını verdi.

Başkan Sandıkçı'dan Basın Mensuplarına Salgın Koruyucu Paketi! ABONE OL

Gazetenizolsun.com'u da ziyaret eden Canik Belediyesi Koronavirüs mücadele ekipleri, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın selamıyla birlikte maske, eldiven ve kolonyadan oluşan paketi basın mensuplarına teslim ettiler.
Canik Belediyesi, ilçede Koronavirüs’ün etkilerini en aza indirmek için önemli mücadeleler veriyor.
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı virüs nedeniyle alınan tedbirlere her gün bir yenisini daha ekliyor.
İlçeyi boydan boya dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza yönelik sosyal yardımlar da yapılıyor.
Normal zamanda var olan sosyal yardım faaliyetlerini iki katına çıkartan Canik Belediyesi, dezenfeksiyon çalışmaları, anti bakteriyel sabunlu su ile yıkama, ‘Evde Kal, Kitabını Al’ kampanyası, ekmek dağıtımı gibi birden çok alanda kapsamlı şekilde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

BASIN MENSUPLARINA SALGIN ÖNLEYİCİ PAKET
Canik Belediyesi ilçede gerçekleştirdiği faaliyetlerinin yanı sıra, kendi üretimleri olan bez maske, kolonya, ıslak mendil ve eldivenden oluşan hijyen paketini Pazar yerlerinde vatandaşlarına dağıtıyor.
Başkan İbrahim Sandıkçı hijyen paketini Samsun’da görev yapmakta olan basın mensuplarına da göndererek hassasiyetini ortaya koydu. Gazeteciler'de Başkan Sandıkçı'ya bu duyarlılıkları için teşekkür ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner345