banner341

Bu sefer sağlık çalışanları koronavirüsü yenen hastaları alkışladı - Bafra Haber

Samsun'un Bafra İlçesi'nde yaşayan henüz ismi öğrenilemeyen 73 yaşındaki kadın ve 54 Yaşında ki adam yeni tip korona virüsü (Kovid-19) yenerek hastaneden taburcu oldu.

Bu sefer sağlık çalışanları koronavirüsü yenen hastaları alkışladı - Bafra Haber ABONE OL

73 YAŞINDA BAYAN
Hastanede tedavi gören 73 yaşındaki kadının koronavirüsü yenip, hastaneden taburcu olduğunu belirten Bafra Devlet Hastanesi'nde görevli doktor "Teyzemize Bafra Devlet Hastanesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 14 gün boyunca hastanemizdeki tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yardımcı personelimiz ile birlikte hastamıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Teyzemiz 14 gün boyunca hastanemizde kalarak koronavirüsü yendi. Yine hastamız evinde de gerekli tedbirleri alarak, koronavirüse yakalanmamak için mücadelesini sürdürecektir. Geçmiş olsun" dedi.

ALLAH RAZI OLSUN
Yaşlı kadın ise iyileştiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Allah tüm doktorlarımızdan ve hemşirelerimizden razı olsun" dedi. Hasta yakını ise, "Hastamıza çok iyi baktınız. Bize çok güzel bilgiler verdiniz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

ALKIŞLAR BU KEZ ONUN İÇİN
Koronavirüsü yenerek hastaneden taburcu olan 73 yaşındaki yaşlı kadını hastane personeli alkışlayarak gönderdi.

KORANAYI YENEN 54 YAŞINDA
Hastanede tedavi gören 54 yaşındaki adam koronavirüsü yenip, hastaneden taburcu olduğunu belirten Bafra Devlet Hastanesi'nde görevli doktor "abimizi Bafra Devlet Hastanesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 14 gün boyunca hastanemizdeki tüm doktorlarımız, hemşirelerimiz ve yardımcı personelimiz ile birlikte hastamıza en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Abimiz 14 gün boyunca hastanemizde kalarak koronavirüsü yendi. Yine hastamız evinde de gerekli tedbirleri alarak, koronavirüse yakalanmamak için mücadelesini sürdürecektir. Geçmiş olsun" dedi.

ALLAH RAZI OLSUN
İyileşen 54 yaşında ki adam ise iyileştiği için çok mutlu olduğunu belirterek, "Allah tüm doktorlarımızdan ve hemşirelerimizden razı olsun" dedi. 

Kaynak: BRT Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4