banner341

e Ptt AVM çöktü mü? e Ptt AVM ücretsiz maske

Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından, Her vatandaşa haftalık 5 adet Cerrahi Maske ücretsiz dağıtılması kararı alınmasının ardından vatandaşlar e Ptt AVM'nin internet sitesine hücum etti. İnternet sitesine şuanda ulaşım yapılamıyor.

e Ptt AVM çöktü mü? e Ptt AVM ücretsiz maske ABONE OL

PTT'nin ücretsiz maske dağıtımını açıklamasının ardından birçok vatandaş maskeyi temin etmek için ePTT AVM'nin sitesine girdi. Yoğunluk yaşanan siteye erişimde sıkıntı yaşanıyor.

PTT, vatandaşlara ücretsiz maske verecek. Maskeler, evlere ücretsiz olarak ulaştırılacak. Koronavirüsle mücadele kapsamında pazar ve market gibi kalabalık ortamlarda maske takmak zorunlu hale getirilmişti.
Sağlık Bakanlığı ve Ulaştırma Bakanlığı tarafından, Her vatandaşa haftalık 5 adet Cerrahi Maske ücretsiz dağıtılması kararı alındı. PTT, vatandaşlara ücretsiz maske verecek. Maskeler, evlere ücretsiz olarak ulaştırılacak. 
PTT'nin sitesinde ücretsiz maske almak için izlenmesi gereken yol şöyle anlatıldı:  "Ücretsiz maske temini için maske.epttavm.com adresine giriş yapmak gerekmekte.
Vatandaşların her hafta 1 paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.
Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun.
PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.
Ücretsiz maske temini 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşları kapsamamaktadır. T.C kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir."

Duyurunun ardından ePttAVM.com'da yoğunluk yaşandı. Site üzerinden form doldurmak isteyen vatandaşlar siteye erişimde problem yaşadı.


 

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4