KOSGEB'den Mali Müşavirler Odası'na bilgilendirme ziyareti

1 / 2
Samsun KOSGEB İl Müdürü Nebahat LİVAOĞLU’ndan Mali Müşavirler Odası'na  Mikro Ve Küçük İşletmelere (Mki) Hızlı Destek Programı Hakkında Bilgilendirme Ziyareti.
Samsun KOSGEB İl Müdürü Nebahat LİVAOĞLU Samsun SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver ÖĞÜTCÜ‘ye Mikro ve Küçük İşletmelere (Mki) Yönelik  Hızlı Destek Programı hakkında bilgilendirme ziyaretinde bulundu.
Ziyaret de  Mikro ve küçük işletmelerin  finansmana erişimlerinin kısıtlı olması ve gelir azalışlarından çabuk etkilenmeleri nedeniyle Covid-19 salgınına karşı içinde bulundukları durum ve ekonomik aktivitelerin ülke geneline yayılmasında,  mikro ve küçük işletmelerin salgının yıkıcı etkilerinden korunmaları gerektiğini, bu işletmelere sağlanan desteğin yeni personel istihdam etmelerinin sağlanmasına yönelik faizsiz ve teminatsız geri ödemeli işletme sermayesi desteği olduğunu belirten LİVAOĞLU destek programını anlattı.

Samsun KOSGEB İl Müdürü Nebahat LİVAOĞLU’ndan Mali Müşavirler Odası'na Mikro Ve Küçük İşletmelere (Mki) Hızlı Destek Programı Hakkında Bilgilendirme Ziyareti.
Samsun KOSGEB İl Müdürü Nebahat LİVAOĞLU Samsun SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver ÖĞÜTCÜ‘ye Mikro ve Küçük İşletmelere (Mki) Yönelik Hızlı Destek Programı hakkında bilgilendirme ziyaretinde bulundu.
Ziyaret de Mikro ve küçük işletmelerin finansmana erişimlerinin kısıtlı olması ve gelir azalışlarından çabuk etkilenmeleri nedeniyle Covid-19 salgınına karşı içinde bulundukları durum ve ekonomik aktivitelerin ülke geneline yayılmasında, mikro ve küçük işletmelerin salgının yıkıcı etkilerinden korunmaları gerektiğini, bu işletmelere sağlanan desteğin yeni personel istihdam etmelerinin sağlanmasına yönelik faizsiz ve teminatsız geri ödemeli işletme sermayesi desteği olduğunu belirten LİVAOĞLU destek programını anlattı.

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344