Alaçam’da Türk Müziği Konseri

Samsun DSİ Türk Müzik Topluluğu tarafından verilen konser büyük ilgi gördü.

Alaçam’da Türk Müziği Konseri ABONE OL

Alaçam Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Müzik Topluluğu, koro şefi Sevtap Bayraktar eşliğinde Türk sanat müziği eserlerini solo ve koro halinde seslendirildi.

 Salonu dolduran davetliler de şarkılara zaman zaman eşlik etti. Konser sonunda teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Hadi Uyar, “Bizlere bu güzel akşamı yaşatdıkları için en başta Koro Şefi Sayın Sevtap Bayraktar’a Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğuna ve emeği geçenlere tek tek teşekkürlerimi sunuyorum”,dedi . Koro Şefi Sevtap Bayraktar'a plaket takdim etti.

Konseri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Alaçam Orman Şefi Eyüp Can Çarkacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz,AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Ersin Gül, AK parti Kadın Kolları Başkanı Nimet Karanlık, Belediye Meclis Üyeleri,muhtarlar sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli izledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4