banner341

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var (24 Nisan), Bu Akşam Televizyonda Neler Var?

Bugün televizyonda yer alan bazı film, dizi ve programları sizin için derledik.

ABONE OL

Kanal D: Talk Show - Beyaz Show
Yayın Saati:23:45

Editör Görüşü: Beyaz Show fevkalade konukların yer aldığı, mükemmel bir kolaj bölümle karşınızda olacak. Bir çok sürprize hazır olun.

Show TV: Yerli Yapım - Güldür Güldür Show
Yayın Saati:20:00
Editör Görüşü: Güldür Güldür Show, tekrar bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Her zaman eğlendirmesi garanti bir program.   

Show TV: Yabancı Sinema - Yakut Kırmızı (Rubinrot)
Yayın Saati:23:45

Oyn.: Florian Bartholomäi, Johannes Silberschneider, Josefine Preuß, Uwe Kockisch
Daha önce internette hiç yayınlanmamış bir romandan beyazperdeye aktarılmış 3 serilik filmin 1. olan yakut kırmızısı filminde güçlerini ilk defa farkeden Gwendolyn Shepherd bu güçlerin ne işe yaradığını ailesine sorarak öğrenecektir. Geçmişten gelen ve tüm ailesinde olan bu sihirli özellik zamanda yolculuk etmelerini sağlamaktadır. Bunu farkettikden sonra çok eskilere gitmek isteyen Gwendolyn Shepherd kendini 19.yüzyılda bulacak ve o tarihlerde yaşanmış bazı olayların nasıl yaşandığını görmek isteyecektir.
Editör Görüşü: 2013 Alman yapımı bol yıldızlı bir fantastik bilim kurgu filmi. Aslında film, gizem ve romantizm de içeriyor. Oludkça başarılı bir film.

  Yakut Kırmızı - Rubinrot (2013) görselleri - TurkceAltyazi.org   

Beyaz TV: Yabancı Sinema - ÖZEL TİM: ÇATIŞMA (S.W.A.T FIREFIGHT )
Yayın Saati: 19:30
Oyn.:
OYUNCULAR: GABRIEL MACHT, ROBERT PATRICK, CARLY HOPE

Detroit’e bir SWAT timi kurması için görevlendirilen LAPD şefi Paul Cutler, birden kendini devlet tarafından korunan bir caninin hedefi halinde bulur.

Editör Görüşü: Konusu klasik. İyi bir aksiyon ve maceraya hazır olun.   

Beyaz TV: Yabancı Sinema - Elli Ölü Adam (50 Dead Men Walking)
Yayın Saati: 21:15
Oyn.
: Ben Kingsley, Jim Sturgess, Kevin Zegers

1980’lerde Belfast’ta yaşayan Martin İngiliz Polisi tarafından IRA’ya sızmak ve İngiltere için istihbarat toplamakla görevlendirilir.
IRA’ya gönüllü olarak katılan ve faaliyetlerinde yer alan Martin, birkaç sene başarıyla bilgi sızdırsa da açığa çıktı gün, örgütün işkencelerine maruz kalmaktan kaçamaz.
Martin McGartland’ın otobiyografik romanından uyarlanan 50 Ölü Adam, kendisinin 1991’e kadar yaşadıklarını ele alıyor. IRA’nın elinden kurtulmayı başaran McGartland, bugün bile halen saklanan bir isim.
Editör Görüşü: Yaklaşık iki saatlik, gerilim/dram türü bir film. İzlemeye değer. 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4