banner367
banner375

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var, Bu Akşam Televizyonda Neler Var?

Bugün televizyonda yer alan bazı film, dizi ve programları sizin için derledik.

Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var, Bu Akşam Televizyonda Neler Var? ABONE OL
banner371

ATV: Yabancı Sinama - Büyük Hazine
Yayın Saati:23.45
Oyn.: Nicolas Cage, Diane Kruger, Justin Bartha
Kimsenin var olduğuna inanmadığı bir hazineyi arayan Benjamin Franklin Gates, hazine haritasının Bağımsızlık Bildirgesi'nin arkasında olduğunu keşfeder. Rakibi Ian Howe, bildirgeyi çalmayı planlamaktadır. Gates, bildirgenin tehlikede olduğunu FBI'ya bildirse de deli muamelesi görür. Bildirgeyi korumak için tek seçeneği onu çalmaktır. 
Editör Görüşü: Her zaman keyifle izlenebilecek bir Nicholas Cage filmi

ATV: Yerli Dizi - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Yayın Saati:20.00

Çakırbeyliler, tanımadıkları bir düşmandan beklenmedik bir darbe almıştır. Hurşit, Hızır'ın gözleri önünde son nefesini verirken, Fahri hastanede ölüm kalım savaşına devam etmektedir. Gözler, girilen savaşta nasıl bir yol izleyecekleri merak edilen Çakırbeyliler'e çevrilir.

HIZIR'DAN GİZLİ TOPLANTI
Verilen kayıpların nedenini Hızır'ın aldığı kararlara ve Alparslan ile birlikte yaptığı gizli planlara bağlayan masa, komutayı ele almak için harekete geçer. Çakırbeyliler'den habersiz Tufan ve Feyyaz'ın da dahil edildiği bir toplantı düzenlenir. Masada yapılacak oylamada eller bu kez, Hızır ve Alparslan'ın bundan sonra alınacak kararlarda devre dışı bırakılmaları ve masadan ayrılmaları için kalkacaktır.
Editör Görüşü: Yeni dizi çekimlerinin olmadığı bir dönemde izlenmeye değer

Show TV: Yerli program - Güldür Güldür Show
Yayın Saati:20.00
Editör Görüşü: Defalarca izlediğimiz, her seferinde keyif aldığımız program; 231. bölüm tekrarı ile yayında olacak.

Fox TV: Yerli Sinema - Benden Bu Kadar
Yayın Saati:23.30
Yönetmenliğini Bora Onur’un üstlendiği, başrollerini Hande Katipoğlu, İrfan Kangı, Ceyhun Fersoy ve Zuhal Yalçın’ın paylaştığı “Benden Bu Kadar” filmi, 2 Ağustos Perşembe saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.   

TV’de ilk kez yayınlanacak olan komedi filminde; Beş yıllık evliliği boyunca heyecanını hiç kaybetmemiş olan Mesut, karısı Pınar’a ilk günkü kadar aşıktır. Karısının ısrarı üzerine kendisini bir yarışmanın içinde bulan Mesut, başına geleceklerden habersiz, kendi sonunu kendi elleriyle hazırladığından bihaberdir. Yarışmada istediği sonucu alamayan inatçı, tuttuğunu koparan bir karaktere sahip olan Pınar, bu özelliği yüzünden evliliğini bile bitirme noktasına getirip kendini eşiyle beraber bir anda boşanmanın eşiğinde bulur. Küçük bir tartışmanın, katlanarak büyük bir kavgaya dönüştüğüne ve inadın mutlu bir evliliği nasıl boşanmaya kadar götürebildiğine tanık olacaksınız.
Editör Görüşü: TV'de ilk kez yayınlanacak olan yerli sinema film, tanıdık yüzlerle karşımızda. İzlemeye değer...

Beyaz TV: Yabancı Sinema - Evrim
Yayın Saati: 19:30
OYUNCULAR: JOHNNY DEPP, REBECA HALL, PAUL BETTANY
Dr. Will Caster, büyük buluşlar yapmış, şimdilerde ise bir önemli yapay zeka projesini yürüten bir bilim adamıdır ve bu nedenle teknoloji karşıtı birtakım radikal grupların tepkisini çekmektedir. Nihayetinde bu kişilerin istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will'in beynini gelişmiş bir süper bilgisayara entegre eder. Will'in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer.

Editör Görüşü: İzlemeyenler için iyi bir seçim olacak, izleyenler zaten tekrar izlemek isteyecekler. 

Beyaz TV: Yabancı Sinema - Yolcular
Yayın Saati: 21:30
OYUNCULAR: ANNE HATHAWAY, ANDRE BRAUGHER, PATRICK WILSON
Genç terapist Claire Summers, hocası tarafından korkunç bir uçak kazasından sağ kurtulan beş yolcuya danışmanlık yapmakla görevlendirilir.
Böyle güç bir görev alan Claire'in yaşadığı zorluklar, yardım elini reddeden ve kazayı bahane ederek ona açık açık kur yapan Eric ile karşılaşınca kat be kat artar. Claire Eric'le arasında mesleğinin gerektirdiği mesafeyi korumaya çabalarken, diğer hastalar kazaya dair ve havayolları şirketinin resmi açıklamalarıyla çelişen ayrıntıları anımsamak için mücadele vermektedirler.
Havada gerçekleşen olası bir patlamayla ilgili anıları su yüzüne çıktığında, yolcular gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya; Claire de bu olayda havayollarının parmağı olduğundan şüphelenmeye başlar. Gerçeği açığa çıkarmaya kararlı olan Claire'in git gide içine çekildiği komplo ve Eric'le giderek derinleşen ilişkisi, kaderin şiddetli bir oyunuyla birbirine karışacaktır...
Editör Görüşü: Tekrar tekrar izlenebilecek bir film.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner370

banner344

banner4

banner366