banner341

Elçin Sangu ve Barış Arduç Samsun'a geliyor!

Milyonların gönlünde taht kuran Elçin Sangu ve Barış Arduç Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Samsun'a geliyorlar.

Elçin Sangu ve Barış Arduç Samsun'a geliyor! ABONE OL

Romantik komedi türündeki filmin başrolünde Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu, yeni sinema filimleri "Mutluluk Zamanı" ile sevenlerinin karşısına çıktılar.

Çok geniş hayran kitlesine sahip olan Elçin Sangu ve Barış Arduç Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Samsun'a geliyorlar.

Elçin Sangu ve Barış Arduç katılımıyla gerçekleşecek Mutluluk Zamanı filmi özel gösterimi 12 Kasım Pazar günü saat 13.00’da Samsun Piazza’da! Mutluluk Zamanı filmine davetlisiniz!

Mutluluk Zamanı sinema flimi konusu:

Mert, müşterilerini hayata karşı ayakları dimdik yere basan insanlara dönüştüren "mutluet.com.tr " şirketinin sahibidir. Geçmişiyle yüzleşmeden kendi mükemmel hayatını yaratan Mert ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın yolları sürpriz bir şekilde kesişir. Mert'in hayatı Ada'yı tanıdıkça değişmeye başlar. 

Mert'i tanıdıkça ona aşık olan Ada ise ne kadar duygularına engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Kendisini hep kaybeden biri olarak gören Ada'nın ağabeyi Tarık'ın hayatı ise Mert'le tanıştığında bambaşka bir hal alır. Fakat ne Cengiz'in "Mert'in kız kardeşine aşık olduğundan haberi vardır; ne de Ada'nın abisinin Mert'ten çapkınlık dersleri aldığından. 

Romantik komedi türündeki filmin başrolünde Kiralık Aşk dizisinde canlandırdıkları Ömer ve Defne karakterleriyle büyük başarı yakalayan Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4