İlkadım'da sanat günleri başladı

İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen İlkadım Sanat Günleri 2018 programı sanatseverlerle buluşmaya başladı.

İlkadım'da sanat günleri başladı

1 Mayısta başlayıp 7 Mayısa kadar devam edecek olan İlkadım Sanat Günleri 2018 programı İlkadım Belediyesi, Yıldıray Çınar Kültür Merkezinde, İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğündeki kurslarda eğitim gören kursiyerlerin tiyatro gösterimi ile sanatseverlerle bulutu. Tiyatro gösterimi, TSM Çocuk Korosu Konseri, Halk Oyunları Gösterimi, Enstrumental Müzik Dinletisi, THM Çocuk Korosu Konseri, TSM Korosu Konseri, THM Gençlik Korosu Konseri ve Usta öğreticilerin el emeği ürünlerinin sergilenmesi gibi birçok etkinliğin düzenleneceği İlkadım Sanat Günleri 2018 programı 1 Mayıs da Yönetmenliğini Esra Dedeoğlu’nun yaptığı “Kayıp Kral” Tiyatro Gösterimi ile sanatseverlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

BAŞKAN TOK, “BELEDİYECİLİĞİ OKUL GİBİ GÖRÜYORUZ”

İlkadım Sanat Günleri 2018 programı, Mayıs ayının ilk haftası her gün yeni bir programla sanatseverlerle buluşmaya devam edecek diyen Başkan Tok, “Belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde yetiştirdiğimiz ve desteklediğimiz ekiplerle çocuklarımızın ve gençlerimizin sosyal gelişimine katkı sağlıyoruz. Sanatsal faaliyetler kapsamında 1 hafta sürecek İlkadım Sanat Günleri programı ile bir ilke imza attık. Bünyemizde yetiştirdiğimiz ve desteklediğimiz ekiplerle İlkadım Sanat Günleri programını icra ediyoruz. Biz belediyeciliği bir okul gibi görüyoruz. Çalışanlarımızın her alanda gelişimini destekliyor, bununla kalmayıp gelişimleri ile vatandaşlarımızın hayatlarına olumlu yönde etki yapmalarını amaçlıyoruz. Yine Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz bünyesinde yetişen çocuklarımız ya da kursiyerlerimiz kendilerini yetiştirmenin yanında özgüvenlerini pekiştirmiş oluyorlar. Tüm vatandaşlarımızı düzenlemiş olduğumuz İlkadım Sanat Günleri programımıza davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344