banner341

İnternet Gazetecileri meslektaşını yalnız bırakmadı

Samsun internet Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarı’na katılan Recep Yazgan’ı toplu olarak ziyaret ederek destek verdi.

İnternet Gazetecileri meslektaşını yalnız bırakmadı ABONE OL
TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarı’nda Samsun Yazarlar Derneği Standında Okuyucularıyla Buluşan Recep Yazgan, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek cemiyet adına bir de kitap imzaladı.
Diriliş Postası Yazarı ve Akasyamhaber genel yayın yönetmeni Recep Yazgan, Şehir Manzaraları isimli kitabıyla TÜYAP 4 Karadeniz Kitap Fuarı standında Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti. 
RECEP YAZGAN’IN İLK KİTABI
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ilk kitabıyla okuyucularıyla buluşan Recep Yazgan’a başarılarının devamını dileyerek, Cemiyet adına imzalanmış kitap için Yazgan’a teşekkür etti.
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’nin Recep Yazgan’ı TÜYAP ziyaretine Başkan Sedat Öksüzoğlu’nun yanısıra, Başkan Yardımcıları Adnan Arslan, Ünal Yavuz, yönetim kurulu üyeleri Yalçın Karataş, Okan Çakır ve Çağdaş Yıldırım da katıldı.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366