Öğrenciler orman sevgisini rap söyleyerek anlattı

Öğretmenim Doğa/My Teacher is Nature” adlı e Twinning projesi kapsamında öğrenciler orman sevgisini anlatmak için rap parçası okudular.

Öğrenciler orman sevgisini rap söyleyerek anlattı

Samsun ili Canik ilçesi Canik Uludağ Ortaokulu'nda görev yapan Sibel Tok ve Fatih Temiz İlkokulu'nda görevli Ali Çatalkaya’nın kuruculuğunu yaptığı “Öğretmenim Doğa/My Teacher is Nature” adlı e Twinning projesi kapsamında öğrenciler “Orman" adlı rap parçası yazdılar. 


Orman Haftası için planlanan etkinlik için Samsun ilinde görev yapan on farklı okuldan öğretmen ve öğrencilerin twinspace ortamında oluşturulan duvara yazdığı sözler Serhat Can Bozyel (Karşıyaka Lisesi) tarafından bestelendi. 


Klip çekimleri için Canik Orman Okulu ve Gürgenyatak mevkindeki ormanlık alanlar tercih edildi. Öğrenciler doğaya olan aşklarını ağaçlara sarılarak gösterdi. Öğretmenler Eray Kurtoğlu, Birsel Koca , Zeliha Canpolat , Bahar Dursun, Şerife Rakap, Özlem Koç, Gülşah Dağdelen, Sevgi Minuz’da bu anlamlı projeye katkı sundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344