Özel Oytun Türkoğlu’nun kitabı Sat Kendini Samsun Kitap Fuarı'nda

Konuşmacı Yazar Özel Oytun Türkoğlu’nun kitabı Sat Kendini 16 - 17 Şubat tarihlerinde Samsun Kitap Fuarında!

Özel Oytun Türkoğlu’nun kitabı Sat Kendini Samsun Kitap Fuarı'nda ABONE OL

A7 Kitap Yayıncılıktan çıkan Sat kendini Şubat ayı itibariyle tüm online kitap marketler ve kitapevlerinde yerini aldı. Beş kişinin önünde konuşamayan bir insandan bin kişiye konuşabilen bir adama dönüşmeye, hiç ortaklık yapmamış olmaktan onlarca işbirliği ve partnerliğin içinde yer almaya… TÜRKOĞLU “Ne satarsan sat kendini satarsın” sloganıyla kaleme aldığı kitabın uzun yolculuğunu paylaşmak için, ikinci memleketim dediği Samsun’ da kitapsever dostlarıyla buluşacak. TÜRKOĞLU 16 Şubat Cumartesi günü söyleşi 17 Şubat Pazar imza günü için Fuarda olacak.
2017 yılında 6 Kıta, 97 ülke ve 3 bin 148 sporcunun katılımı ile Samsun'da düzenlenen 23. İşitme Engelliler Yaz Olimpiyat Oyunlarında teknik operasyon merkezinin alt yapısının kurulumunda yer alan Özel Oytun TÜRKOĞLU Samsun’da Defalarca kez bulundu.
Türkoğlu 4 kere konuşmacı olarak, 2 kere olimpiyatlar için gelerek bir aydan fazla kaldığı Samsun’ da Kitap fuarının ardından Uluslar Arası Rotary 2430.bölgenin gerçekleştireceği Purple Talks’a da konuşmacı olarak katılacak. Purple Talks gönüllü konuşmacıları sayesinde seminer ve etkinliklerden gelir elde ederek, kızlarımızın eğitimlerini desteklemektedir. Önce İnsan temalı etkinlik 16 Mart’ta gerçekleşecek.
Özel Oytun Türkoğlu Kimdir?
Yaşamını dönüştürmeye 36 yaşında başlayan Özel Oytun Türkoğlu 1975 yılında Ankara’da doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Fizik ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği eğitimleri aldı. Uzun yıllar petrol ve doğalgaz şirketlerine bilişim ve yönetim danışmanlığı yaptı. Üniversitelerde, STK’larda mentor ve eğitimci olarak görev almaktadır.2013 yılında Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından Yılın Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Girişimcisi Ödülü’nü kazanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4