Pedro Alonso O’choro’nun kitabı Filipo’nun Kitabı konusu

Pedro Alonso O’choro’nun kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı, Epsilon logosuyla Türkçe’de!

Pedro Alonso O’choro’nun kitabı Filipo’nun Kitabı konusu

Tüm dünyayı adeta kasıp kavuran “La Casa de Papel” dizisinde hayat verdiği Berlin karakteriyle dünya çapında tanınan Pedro Alonso O’choro’nun kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı, Epsilon logosuyla Türkçe’de! Pedro Alonso göz alıcı illüstrasyonların eşlik ettiği dikkat çekici kitabında, hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon* seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor. Geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta, imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olan Pedro Alonso, tükenmiş ruhuna bir can suyu ararken, keşfettiklerinin ona sunduğu öğretilerin peşine düşüyor.

Dünyada ses getiren birçok önemli yapıtı Türkiye’deki okurlarla buluşturan Epsilon, şimdi de Pedro Alonso O’choro’nun kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı’nı raflara taşıyor. “La Casa de Papel” dizisinde canlandırdığı Berlin karakteriyle dünya çapında çok geniş bir hayran kitlesi edinen Pedro Alonso, ilk kitabıyla oyunculuğunun ardından yazarlıkta da başarısını ortaya koyuyor. Fatmagül Ezici’nin İspanyolca aslından dilimize çevirdiği Filipo’nun Kitabı, çarpıcı hikâyesinin yanı sıra Pedro Alonso ve Tatiana Djordjevic’in ortak çalışmasıyla ortaya çıkan göz alıcı illüstrasyonlarla da dikkat çekiyor.  

Filipo’nun Kitabı’nda hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatan Pedro Alonso, bu yolculukta imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur. Bu görev, imparatorluğun genişlemesine engel olabilecek potansiyel düşmanları tespit etmekten ve gerekirse onları ortadan kaldırmaktan ibarettir. Asi bir grubun lideri olan, hayatını değiştirecek o adamla tanışır. Yilak'ta beklenmedik bir şekilde kimseyi yargılamayan, dinlemek isteyene konuşan, gerçeği bulmaya, vicdanı uyandırmaya ve görünmezi görmeye çalışan bir akıl hocası keşfeder.

Filipo, benliğinin en derinlerine doğru çıktığı yolculukta keşfettiklerinin ona sunduğu öğretileri alabilecek mi? Kimin canını yakacak? Kime minnet duyacak? İnancı sayesinde her şeyin üstesinden gelecek gücü ve cesareti sonunda kendinde bulduğunda, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta solmuş tükenmiş ruhuna bir can suyu bulabilecek mi?

Pedro Alonso O’choro’nun kaleme aldığı Filipo’nun Kitabı, Epsilon logosuyla raflarda ve internet satış sitelerinde! 

* Regresyon, psikolojik açıdan gerileme ya da geri çekilme yani daha önceki az gelişmiş bir aşamaya dönme anlamında kullanılır.

Pedro Alonso O’choro kimdir? Berlin kimdir?
Pedro Alonso tutkulu bir aktör, yazar ve çizerdir. “La Casa de Papel” adlı dizideki Berlin karakteriyle dünya çapında tanındı. Madrid Dramatik Sanat Kraliyet Okulu’nda okudu ve sonrasında dans eğitimi aldı.
1971 yılının Haziran ayında İspanya Galiçya bölgesinde yer alan Vigo şehrinde dünyaya gelen Pedro Alonso Kraliyet Dramatik Sanat Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından Teatro de la Danza’da eğitim almış sonrasında ise dersler vermiştir. Burcu ikizler, boyu 1.87 cm, kilosu ise 74’tür. Bekar olan ünlü oyuncunun günümüzde bilinen bir sevgilisi ve birlikteliği mevcut değildir. Tam bir tiyatro tutkunudur. Grupo Dom adında bir tiyatro şirketinin sahibidir. Ayrıca sergi açabilecek kadar yetecek resim çalışma yeteneğine sahiptir. Bir gün oyunculuk kariyerinden fırsat bulabilirse sergi açmayı düşünmektedir.
İlk dizi oyunculuk deneyimini 26 yaşında iken 1997 senesinde Todos Los Hombres Sois İguales isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Ekran severler tarafından ise özellikle rol aldığı Grand Hotel dizisi ile büyük bir çıkış yakalamış ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır.
Günümüzde dünyayı kasıp kavuran La Casa De Papel adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Pedro Alonso dizide Berlin karakterini canlandırmaktadır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344