Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Derin Volkan makas!

Sadakatsiz dizisinin 57. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Volkan'ın Asya'yla öpüştüğünü öğrenen Derin, Volkan'a makasla saldırıyor.

Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak? Derin Volkan makas!

Sadakatsiz dizisinin 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Sadakatsiz 57. Bölüm Fragmanı yayında! Derin, Volkan'ı öldürecek mi?
Volkan'ın Asya'yla öpüştüğünü öğrenen Derin, Volkan'a makasla saldırıyor. Dizinin artık bir kısın döngü içinde gitmesinden rahatsız olan izleyiciler tepkilerini sosyal medya hesaplarından yayınladıkları yorumlarla dile getiriyorlar.
"Derin,'in, Volkan'ı makasladığı sahne sanırım Volkan'ın, Derin'i küvette boğduğu sahne gibi hayal." gibi yorumlar dolanırken Sadakatsiz 13 Nisan Çarşamba yayınlanan 56. yeni bölümde ise Ali'nin sözleri yeni bir sorunun başlangıcı oluyor!
Asya ve Volkan’ın yakınlaşmasının etkileri büyürken, geçmişten gelen bir tanıdık Derya’yı derinden etkiler. Gönül, Volkan’ın yaptığı harcamaları kontrol altına almak için önlem alırken, Derin Volkan’ı elinde tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.
Ali için ise hem evde hem de okulda işler istediği gibi gitmemektedir. Asya’nın yaşamak zorunda kaldığı hangi yüzleşme onu köşeye sıkıştıracaktır?
Sadakatsiz yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344