SAMFAD 'Işığa Karşı' Fotoğraf Sergisi Yeşilyurt AVM'de

Fotoğraf sanatını Samsun’da hak ettiği yere taşımak ve geniş kitlelere ulaştırma adına çalışmalarına başlayan SAMFAD (Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği) Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde ‘’Işığa Karşı’’ temalı karma fotoğraf sergisini Samsunlularla buluşturuyor.

SAMFAD 'Işığa Karşı' Fotoğraf Sergisi Yeşilyurt AVM'de ABONE OL

2002 yılında kurulan Samsun Fotoğraf Sanatı Derneği yaşamlarında fotoğrafa yer ayıran üyeleri ile Samsun’da fotoğraf sanatının yaşaması ve daha ileri düzeylere gelmesi için çalışmalar yapıyor. Zaman zaman Temel Fotoğraf Eğitim Seminerleri, her biri diğerlerinden farklı konu başlıkları altında karma sergiler düzeniyor. Sosyal sorumluluk projelerine destek vermekte olan SAMFAD Samsun’da geçmişte birçok sosyal içerikli projede paydaş olarak yerini almış bir dernek.  Her hafta SALI günleri katılım sınırı olmadan üyelere ve tüm fotoğraf severlere açık ve haftalık olağan toplantılarını özenle aralıksız gerçekleştiiyorlar.  
SAMFAD, ödülü sadece katılmak olan fotoğraf etkinlikleri ile ‘’Ayın Fotoğrafını Seçme’’ yarışmaları düzenliyor. Bu etkinlik, katkı vermek isteyen herkese de açık. 

18 yıl içinde 31 fotoğraf sergisini başarı ile tamamlayan SAMFAD, Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi çatısı altında 32. fotoğraf sergisini 24 Ocak Cuma Günü gerçekleştirilecek açılış ile fotoğraf severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. 26 dernek üyesinin katkı verdiği karma sergide 47 eser yer alacak ve konu başlığı ‘’Işığa Karşı’’.  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4