Samsun'da Aydın Gün Sahnesi Konserleri Başlıyor

“Aydın Gün Sahnesi” konserleri 23 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00’de Beethoven’in Keman Konçertosu op.61 ile başlayacak.

Samsun'da Aydın Gün Sahnesi Konserleri Başlıyor

Yaz boyunca Açık Hava Sahnesi’nde müzikseverlerle buluşmayı sürdüren Samsun Devlet Opera ve Balesi’ne konserde Dağhan Doğu şeflik yapacak.
W. A. Mozart’ın “Figaro’nun Düğünü” Operasından Uvertür ile başlayacak olan konser, L. V. Beethoven’in Keman Konçertosu op.61 ile devam edecek.
Konserin solist (keman) ismi Özgecan Günöz. İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası keman sanatçısı ve Başkemancı Yardımcısı olan Özgecan Günöz, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası üyesi olmanın yanı sıra Bosphorus Trio ile oda müziği alanında çalışmalarını sürdürmektedir.
Sosyal mesafe kuralı gözetilerek gerçekleştirilecek konserin biletleri Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesinden alınabilir. Samsun Devlet Opera ve Balesi gişe çalışma saatleri hafta içi 10.00-16.00 ve Cumartesi günü 12.00-16.00’dır. Temsil günlerinde gişeler temsil saatine kadar açıktır.
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344