banner341

Samsun Ev'leniyoruz 2018 Fuarı 2.Kez Kapılarını Açıyor

Samsun EV'leniyoruz 2018 Fuarı, kapılarını yarın ziyaretçilere ikinci kez açıyor TÜYAP tarafından 8-11 Şubat 2018 tarihlerinde Samsun’ da düzenlenecek 2. EV’leniyoruz Fuarı, bölge ekonomisine can suyu olacak.

Samsun Ev'leniyoruz 2018 Fuarı 2.Kez Kapılarını Açıyor ABONE OL

TÜYAP tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Samsun EV’leniyoruz 2018, 2.Evlilik Hazırlıkları, Konut Projeleri, Mobilya, Aksesuar, Dekorasyon, Züccaciye, Gelinlik, Damatlık, Abiye Kıyafet, Çeyiz, Halı, Düğün Organizasyonu, Beyaz Eşya, Ev Elektroniği Fuarı, 8-11 Şubat 2018 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz;
Fuarın evlenecek çiftler, eşyalarını yenileyecekler ve ev almak isteyenler için büyük bir fırsat olduğunu belirten Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz sözlerini şöyle devam ettirdi. “Bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Fuarımıza geçtiğimiz yıl ilgi çok yüksekti, 32 bini aşkın kişi fuarı ziyaret etti. Bölge ekonomisine hareketlilik getirecek bu Fuarda, katılımcı firmalarımız önemli iş bağlantıları gerçekleştirecek, ürün ve hizmetlerini on binlerce ziyaretçiye tanıtma fırsatı bulacaktır. Evlilik hazırlıkları yapanlar ve evini yenilemek isteyenler için yorucu geçen süreci, onlarca konu başlığına ilişkin yüzlerce seçeneği tek çatı altında sunacağımız Samsun 2. EV’leniyoruz Fuarı ile kolaylaştırıyoruz.”dedi.

MUHTEŞEM DEFİLELER VE SAHNE ŞOVLARI
Alagöz; TÜYAP Samsun 2. EV'leniyoruz Fuarı'nın 2018 evlilik modasına yakından mercek tutacağını belirten Alagöz, fuarın defileler ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüşeceğini dile getirdi.“Birbirinden güzel koleksiyonların  yer aldığı, yeni trend gelinliklerin görücüye çıkacağı fuarımızda ziyaretçilerimiz fuara özel kampanyalardan faydalanabilecek.  Fuarımızda, katılımcı firmalarımız birbirinden şık stantlarda evlilik hazırlıkları ile ilgili son yenilikleri sergileyecekler. 
Fuar süresince pek çok etkinlik düzenlenecek olup; Abiye Defilesi, Kına Gecesi Ritüeli, Orkestra, Dans ve Sahne Performansları, Gelinlik Defileleri, Gezici Orkestra, Saç ve Makyaj Şovları, Düğün Fotoğrafı Sunumu gibi aktivitelerle ziyaretçiler eğlenceli anlar yaşayacak.” dedi.
Girişin ücretsiz olduğu 2. Ev'leniyoruz Fuarı,  8-10 Şubat tarihleri arasında 10.00- 20.00, 11 Şubat günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

Fuar hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve etkinlikleri takip etmek için www.samsunevleniyoruzfuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

EV’leniyoruz Fuarı’nın Kapsamı: Gelinlik ve Moda Evleri, Organizasyon Firmaları, Oteller ve Restoranlar, Düğün Salonları, Fotoğraf Stüdyoları, Çeyiz Firmaları, Ev Tekstili, Mobilya, Beyaz Eşya, Züccaciye, Mutfak Ekipmanları, Halı ve Dekorasyon Ürünleri, Çiçekçiler, Kuaför ve Güzellik salonları, Hediyelik Eşyalar, Takı ve Kuyumcular.

TÜYAP SAMSUN

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4