banner433

Talha Alperen Bozak Türkiye Birincisi Oldu

Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması Türkiye Finali'nde Samsun'u temsilen yarışan Talha Alperen Bozak Türkiye Birincisi Oldu.

Talha Alperen Bozak Türkiye Birincisi Oldu
Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Gençler Arası Şiir Okuma Yarışması' Türkiye Finallerinde Samsun'u temsilen yarışan Atakum Gençlik Merkezi gönüllüsü Talha Alperen Bozak Türkiye birincisi oldu.
Gençlerin geleneksel sanatımıza ve kültürümüze sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi amacıyla düzenlenen Gençler Arası Şiir Okuma yarışmasında; ilk olarak Samsun Gençlik Merkezleri arasında düzenlenen yarışmada birinci olan Talha Alperen Bozak ardından Karadeniz bölgesi yarışmalarına katılarak bölge birincisi oldu.

Covid-19 salgını sebebi ile bu yıl online olarak yapılan Türkiye finalinde Samsunumuzu temsilen yarışan Talha Alperen Bozak 18-25 erkek kategorisinde Türkiye Birincisi olarak büyük bir başarıya imza attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344