banner341

TÜYAP Kitap Fuarı Devam Ediyor

Bu yıl 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen Karadeniz Kitap Fuarı, panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

TÜYAP Kitap Fuarı Devam Ediyor ABONE OL

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun Üniversitesi ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün desteği ile hazırlanan Karadeniz 6. Kitap Fuarı, Samsun’da devam ediyor. 15 Şubat Cumartesi günü kapılarını açan kitap fuarı, 23 Şubat Pazar akşamına kadar TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kitapseverleri bekliyor.

Bu yıl 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen Karadeniz Kitap Fuarı, panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine ev sahipliği yapıyor. 

Etkinlikler ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde aralarında Ahmet Ümit, Canan Tan, Latife Tekin, Cemil Kavukçu, Enver Aysever, Oya Baydar, Ayşe Tolga, Füsun Çetinel, Ahmet Şimşirgil, Sara Şahinkanat, Özel Oytun Türkoğlu, Murat Tavlı, Sinem Sal, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Hale Caneroğlu, Çiğdem Sezer, Kutlukhan Perker, Mete Yarar, Hikmet Anıl Öztekin’in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.

Karadeniz Kitap Fuarı Etkinlerden Nasıl Haberdar Olabilirsiniz?
Fuarla ilgili en güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini; 
www.karadenizkitapfuarisamsun.com sitesinden ve
- facebook/tuyapkitapfuari,
- twitter/kitapfuari,
- instagram/kitapfuari

hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıntılı etkinlik programı ve imza günleri listesine web sitesinin Etkinlik Takvimi sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Karadeniz Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü olan 23 Şubat tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4