banner341

Yarının Sınırında Filminin Konusu, Oyuncuları, Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam Star ekranlarında yayınlanacak olan "Yarının Kıyısında" filminin konusu ve oyuncu kardosu haberimizde. Ayrıca Bu akşam Show TV'de eğlenceli bir Türk Sineması olan "Düğüm Salonu" ekranlara gelecek. İşte detaylar...

Yarının Sınırında Filminin Konusu, Oyuncuları, Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var? ABONE OL

Salgın günlerinde daha televizyon izlediğimiz aşikâr. Ulusal kanallar da bu dönemde birbirinden güzel filmleri ekranlara getirdiler. Bu filmlerden biri de bu akşam yayınlanacak olan "Yarıonın Sınırında" filmi.

2014 yapımı filmin orjinal adı "Edge Of Tomorrow". Filmin kadrosunda ise Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton gibi tanınmış oyuncular bulunuyor. 

Filmin Konusu ise şöyle;
"Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve uygulama güçlerine ulaşamaz. Artık dünyadaki tüm ordular bu uzaylı sürüsüne karşı güçlerini birleştirmek durumundadır ve bu güç birliği dışında ikinci bir şansları yoktur. Subay Bill Cage daha önce bu savaşlardan hiçbirine katılmamış tecrübesiz bir askerdir ve atıldığı yeni görevi onun için bir nevi intihar anlamına gelmektedir. Beklenen olur; Cage dakikalar içerisinde öldürülür... Fakat bu bir sonu değil, yeni bir başlangıcı doğurur. Cage, sıradışı bir şekilde cehennem gibi bir günde uyanır, kendini kırılması zor bir döngünün içerisinde bulur. Buna göre her seferinde ölüp sonrasında yeniden dirilip aynı savaşı bir kez daha tekrarlamak zorundadır. Her geri dönüşünde daha güçlü, daha zeki ve Mimics'lerle daha kolay başa çıkabilir hale gelse de kendine verilen iş dünyanın en zorlu görevidir."

Yönetmenliğini Doug Liman'ın yaptığı film bu akşam saat 20:00'de Star ekranlarında olacak.

Bu akşam izleyeceğimiz bir diğer film ise Düğüm Salonu. Zengin bir oyuncu kadrosu bulunan Türk Sinemasının yönetmenliğini Hakan Akgül yapmış.

Başrolleri Şahin Irmak, İrem Sak, Emre Karayel'den oluşan filmde Seneler önce tanışıp aşık olmuş bir gelinle bir damat bir nikah salonu önünde öpüşür. Rastlantı eseri ikisi de aynı gün, aynı binada farklı salonlarda başkalarıyla evlenmek üzeredir. Olaylar elbette beklendiği gibi gitmez. İki düğün birbirine girer, sırlar ortaya çıkar, ortalık kısa sürede karışır!.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4