Yunus Tüzen'in İlk Filmi Keşkeden Hemen Önce'nin çekimleri başladı

Çekimlerine 20 Haziran’da başlanacak uzun metraj sinema filmi hazırlıkları başladı. Yönetmenliğini OMÜ İLEF. RTS mezunu Yunus Tüzen’in üstleneceği ‘Keşkeden Hemen Önce’ isimli filmin tüm çekimleri Samsun’da gerçekleştirilecek.

Yunus Tüzen'in İlk Filmi Keşkeden Hemen Önce'nin çekimleri başladı

Öğrencilik Döneminde Çeşitli Festivallerde Aldığı Ödüllerle Başarılı Olan Yönetmen Yunus Tüzen'in İlk Uzun Metrajı Olan Filmin Tüm Aşamalarıyla  Samsun’dan Doğacak Olması Şehrin Tanıtımı Açısından Da Önem Taşıyor.
Başrollerini  Berkan Şal, Esat Abdaloğlu Ve Işıl Akpınar'ın Paylaştığı Filmin Yapımcıları Arasında Samsun Tiyatrolarının Da Sevilen İsmi Kadir Arslan'da Yer Alıyor. Eylül Ayı  Başında Geniş Katılımla Samsun’da Düzenlenecek Gala Gösterimi Sonrası Yurt İçi Ve Yurt Dışı Olmak Üzere Toplam 32 Festivalde Boy Gösterecek.
Her  İnsanın Başına Gelebilecek Sıradan Olayların Ve Bu Olaylar Karşısında Bireyin, Kararlarını Gözden Geçirmesini Ve Sorgulamasını Sağlayan  Bir Senaryoya Sahip. Olayların  Akıcı Ve Yalın Bir Dille Ele Alındığı Psiko Dram Tarzında Olan Filmin Süresinin Yaklaşık 2 Saat Olacağı Tahmin Ediliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4