Autoshow 2017’yi Tüyap konforunda yaşayın

21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017 konuklarına fuar merkezi içerisinde bulunan TÜYAP PALAS’ın 5 yıldızlı hizmetini ve konforunu yaşamaya davet ediyor.

Autoshow 2017’yi Tüyap konforunda yaşayın ABONE OL

630 oda kapasiteli TÜYAP PALAS, otel dışına çıkmadan İstanbul Autoshow 2017’ye doğrudan geçiş imkanıyla misafirlerine “Çalışırken Dinlenebilmenin” rahatlığını ve kolaylığını sunuyor.

TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 21-30 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2017, ziyaretçilerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi içinde yer alan, bölgesinin en büyük oteli TÜYAP PALAS’ta ağırlamaya hazırlanıyor. Konforu huzurla birleştiren göl ve deniz manzaralı standart, deluxe, deluxe suit, executive suit & king suit oda tipleri ile misafirlerine “Çalışırken Dinlenebilmenin” rahatlık ve kolaylığını bir arada sunan TÜYAP PALAS, 5 yıldızlı hizmet anlayışını fuar katılımcılarının beğenisine sunuyor.

2017 yılını yeniliklerle karşılayan 5 yıldızlı TÜYAP PALAS kapasitesini 630 odaya çıkarttı
TÜYAP PALAS, misafirlerini “Mükellef Kahvaltı ve Kaliteli Uyku” ilkesinin temel alındığı hizmetleriyle ağırlıyor. TÜYAP PALAS’ın Defne salonundaki kahvaltısında 70’in üzerinde çeşit sunuluyor. Lezzet ve eğlencenin adresi olarak öne çıkan Mimoza ve Ardıç adındaki A La Carte restoranları, Lobby Bar, Lounge ve pastaneleri, Tarçın, Safran ve Galata adındaki dinlenme alanları ve eşsiz manzarası ile ünlü “Roof Bar” Lagün ile TÜYAP PALAS, yüksek kalitedeki hizmet anlayışıyla fark yaratıyor. TÜYAP PALAS’ın tüm yiyecek-içecek noktalarında ödüllü şeflerin muhteşem sunumları misafirlerin unutamadıkları bir deneyim yaşatıyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4