banner341

Bayramın en tatlı anları Yeşilyurt ve Bulvar Özsüt ile yaşanıyor!

Mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt, bayram sofralarını birbirinden leziz sütlü ve şerbetli tatlılarını Yeşilyurt ve Bulvar Özsüt'te sizlerle buluşturuyor.

Bayramın en tatlı anları Yeşilyurt ve Bulvar Özsüt ile yaşanıyor! ABONE OL

Günlük çiftlik sütüyle hazırlanan kazandibi, fırın sütlaç, tavukgöğsü ve muhallebi hafif lezzet arayanların ilk tercihi olurken, bayramların vazgeçilmezi şerbetli tatlılar ise mis gibi Özsüt kaymağıyla birlikte sofraları şölene çeviriyor.


Tüm aileyi ve dostları bir araya getiren geleneksel bayram sofralarının en tatlı anları, bu Kurban Bayramı’nda da yine Yeşilyurt ve Bulvar Özsüt ile yaşanıyor. Özsüt, hem unutulmaz sofralar kurmaya hazırlananlara hem de bayram ziyaretine eli boş gitmek istemeyenlere birbirinden leziz sütlü ve şerbetli tatlı seçenekleri sunuyor.

79 yıldır değişmeyen lezzet: Sütlü tatlılar
1938 yılında Özsüt’ün bacasını tüttüren ilk tatlı olan ve hala aynı reçeteyle hazırlanan kazandibi, badem ve sütü buluşturan keşkül, değişmeyen tadıyla tavukgöğsü, kızarmış üstü ayrı, içi ayrı enfes fırın sütlaç, bayramda hafif lezzet arayanların ilk tercihi oluyor.

Bir Özsüt klasiği: Şerbetli tatlılar
Bayramın vazgeçilmezi şerbetli tatlılar ise, hem gözlere hem de damaklara hitap ediyor. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan ekmek kadayıfı, özel Özsüt kaymağıyla birlikte eşsiz bir uyum yakalıyor. Peynir tatlısı, künefe, sac arası gibi Özsüt’ün hepsi birer klasik haline gelen lezzetleri de, bayram sofralarındaki en tatlı anlara eşlik ediyor.

Sütlü tatlılarını ve kaymağını günlük çiftlik sütüyle hazırlayan ve hiçbir ürününde koruyucu katkı maddesi kullanmayan Özsüt, taze, doğal ve leziz ürünlerini her yaştan misafiriyle Yeşilyurt ve Bulvar Özsüt'te buluşturuyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4