Çarpışma'da Zeynep ve Cemre’nin hayatları Tehlikede!

Ay Yapım’ın, Show TV’de ekrana gelen, başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimlerin yer aldığı ilgiyle izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın bu akşam (16 Mayıs Perşembe) yayınlanacak bölümünde izleyicileri yine heyecan dolu anlar bekliyor. ‘Çarpışma’nın nefeslerin tutularak izleneceği 22. ve yeni bölümünün konusu şöyle;

Çarpışma'da Zeynep ve Cemre’nin hayatları Tehlikede! ABONE OL

Kadir, annesi Asiye’nin gözlerinin önünde öldürülmesiyle büyük bir şoka ve geçici bir inkar sürecine girer. Cansız, Zeynep’e kurtuluşu için 24 saat süre biçer, Kadir’i arar ve bu zaman zarfında Zeynep’i bulamazsa, sevdiği kadının paramparça olacağını söyler. Cansız, Kadir’in ardından Veli’yi de arar. Ona da, kendisine 24 saat içerisinde bir kaçış planı hazırlamasını, aksi halde Zeynep’in öleceğini söyler. Diğer yandan Kerem, Kadir’e gider ve Cemre’ye ulaşamadığını, Demir’in onu alıkoymuş olabileceğinden endişelendiğini söyler. Kadir, Demir’in izini bulmak için Veli’den yardım ister. Cansız’a da Cemre’nin Demir tarafından kaçırıldığı haberi gelir.

Selim’e Cemre’yi koruyacağına dair sözü olan Cansız, adamlarına Cemre’yi bulup, getirmeleri talimatını verir. Belma, Cemre’nin Cansız’ın adamlarınca götürülmesine tanıklık eder, onları takip eder ve Cemre’nin getirildiği yeri Kadir’e bildirir. Kadir, Veli ve Kerem, Cansız’ın Zeynep’i ve Cemre’yi alıkoyduğu mekanına gelir. Aralarında büyük bir çatışma çıkar. Bu sırada yaşanan bir arbedede Cemre vurulur ve ağır yaralanır. Cemre ölümle yüz yüzedir. Zeynep de bir sandalyeye bağlanmış ve etrafına bombalar yerleştirilmiştir. Cansız’ın verdiği süre de su gibi akmaktadır ve Zeynep’in bağlı olduğu bombaların patlamasına dakikalar kalmıştır. Zeynep’i kurtarabilecek tek kişi olan Kadir ise ölümcül bir ikilemle karşı karşıyadır.
Künye
Yapım        :Ay Yapım
Yapımcı    :Kerem Çatay-Pelin Diştaş
Yönetmen    :Uluç Bayraktar
Senaryo    :Ali Aydın
Oyuncular    :Kıvanç Tatlıtuğ (Kadir), Elçin Sangu (Zeynep), Onur Saylak (Veli), Melisa Aslı Pamuk (Cemre), Alperen Duymaz (Kerem), Merve Çağıran (Meral), Rojda Demirer (Belma), Hakan Kurtaş (Demir), Gonca Cilasun (Serpil), Yıldırım Şimşek (Ömer), Gökçen Çiftçi (Aylin) ve Erkan Can (Haydar), Ali Sürmeli (Cansız)

Yayın Tarihi :16 Mayıs Perşembe/2019
Yayın Saati  :20.00

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4