Çarpışma’nın 12. bölümünde neler olacak ?

Ay Yapım’ın Show TV’de ekrana gelen ve beğeniyle izlenen dizisi ‘Çarpışma’nın merakla beklenen 12. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Veli’ye sertçe vuran ve ona ters kelepçe takan Kadir’in, “Bakalım bundan sonra kim kurtaracak seni!” sözlerinin dikkat çektiği sahnede Veli’nin, “Benim sevenim çok, biri çıkar!” yanıtı, dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor.

Çarpışma’nın 12. bölümünde neler olacak ? ABONE OL

Çarpışma’nın 12. bölümünde neler olacak ?
Çarpışma’nın bu akşam ekrana gelecek 12. Bölümünde; Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısında Cansız'ın da parmağı olduğunu öğrenmiş ve bütün öfkesini artık ona yöneltmiştir. Yüreğinde söndürülmesi imkânsız bir intikam ateşi yanmaktadır. Kadir ile Zeynep ve Kerem ile Cemre arasındaki duygusal kırılmaların seyrini ise, bir tarafta Zeynep’in diğer tarafta Kerem’in atacağı adımlar belirleyecektir. Ve her ikisini de büyük sınavlar beklemektedir. Diğer yanda Cansız, Veli’nin canını, büyük nefret duyduğu Kadir’i, kendisine ölü ya da diri getirmesi şartı ile bağışlamıştır. Veli’nin Kadir’i etkisiz kılmayı düşündüğü bir planı olduğu kadar, Kadir’in de Veli’yi yakalayıp, Cansız’a ulaşmayı amaçladığı bir planı vardır. Ve şimdi, Veli’nin de içinde olduğu, Adalı - Cansız savaşı artık çok daha şiddetlenecek, bazen kazananlar kaybedecek, bazen de kaybedenler kazanacaktır. Bu savaşın içerisinde ve elbette büyük bedeller de ödenerek, Kadir’i annesi Asiye’ye götürecek bir yol da açılacaktır.
Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!


Çarpışma 12. Bölüm Ön İzleme Linki:
https://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/carpisma-12-bolum-on-izlemesi/72859

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4