banner341

Cenaze İşleri konusu, Cenaze İşleri oyuncuları, Cenaze İşleri hangi kanal da saat kaçta?

Kanal D TV'de 22 Şubat Pazartesi (Bu akşam) saat 20:00 de başlayacak olan Cenaze İşleri filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni hakkında bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Cenaze İşleri konusu, Cenaze İşleri oyuncuları, Cenaze İşleri hangi kanal da saat kaçta? ABONE OL

Cenaze İşleri bu akşam saat 20:00'da Kanal D TV'de yayınlanacak. Cenaze İşleri filminin konusu, oyuncuları, yönetmeni, türü hakkında bilgileri sizler için derledik. 

Cenaze İşleri fragman

Cenaze İşleri Saat : 20:00 - 22:15 (135 dakika) Kanal D de 
Cenaze İşleri Türü : Sinema (Komedi)
Cenaze İşleri Oyuncuları : Melih Selçuk, Ergun Kuyucu, Melis Cemre Çınar, Barış Kıralioğlu, Yüksel Ünal, Caner Atacan, Suzan Aksoy, Bedia Ener
Cenaze İşleri Yönetmeni : Korhan Uğur


Cenaze İşleri konusu 
Eskişehir Odunpazar Belediyesi'nde cenaze işleri görevlisi olan Orhan, kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Sevgilisi Serpil’le evlenmek ister; fakat parasızlıktan evlenemez. Orhan’ın arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadan kaldırmak ister ve bunun için Orhan'dan para karşılığında cesedin kimsesizler mezarlığına gömülmesini talep eder. Orhan’ın vicdanı rahat etmez; ancak alacağı parayla Serpil’le evlenebileceğini düşünür ve istemeyerek de olsa teklifi kabul eder. Fakat cesedin gömüleceği sırada, adamın ölmediği fark edilir ve işler karışır.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2021, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4