banner341

Enis Arıkan'ın sunacağı yeni yarışma Benimle Söyle, ne zaman başlıyor?

Kanal D'nin yeni şarkı yarışması Benimle Söyle 1. bölüm fragmanını yayınladı. Dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de başlıyor!

ABONE OL

Enis Arıkan'ın sunacağı yeni yarışma 'Benimle Söyle' adıyla günü Kanal D'de başlıyor. Her bölüm 10 kişi yarışacak, 100 kişilik birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak. 
Kanal D'nin yeni şarkı yarışması Benimle Söyle 1. bölüm fragmanını yayınladı. Dünyanın en popüler şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Türkiye’de “Benimle Söyle” adıyla 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de başlıyor!
Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

HER BÖLÜMDE 10 KİŞİ YARIŞACAK...

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Dansçılardan ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak.

İŞTE ALANINDA UZMAN JÜRİLER!

100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem - Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge...


Enis Arıkan Kimdir?
Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da doğdu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü mezunudur. 
1998 yılında Aynalı Tahir dizisiyle adını duyuran Enis Arıkan, sonrasında pek çok projede yer aldı. 
Enis Arıkan Ezgi Mola ve Şebnem Bozoklu ile sınıf arkadaşıdır. 
Son olarak Jet Sosyete dizinde rol alan Enis Arıkan, başarılı performansıyla seyirciden tam not aldı. 
İşte başarılı oyuncunun oynadığı diziler ve filmler: 

2014 – Hayat Ağacı (Arif Gür) (TV Dizisi) 
2014 – Cesur Hemşire (TV Dizisi) 
2012 – Uçurum (Kutlu) (TV Dizisi) 
2010 – 2011 – Yerden Yüksek (Sabit Cezzar) (TV Dizisi) 
2010 – Aşk ve Ceza (TV Dizisi) 
2009 – Kapadokya Düşleri (Ahmet) (TV Dizisi) 
2008 – Kurtlar Vadisi Pusu 2. Sezon (TV Dizisi) 
2007 – Genco (Cüneyt) (TV Dizisi) 
2004 – Kadın İsterse (TV Dizisi) 
2003 – Gurbet Kadını (Fırat) (TV Dizisi) 
2002 – Çekirdek Aile (TV Dizisi) 
2002 – Yıldızların Altında (TV Dizisi) 
2001 – Hırsız (Cem) (TV Dizisi) 
1999 – Zilyoner (TV Dizisi) 
1998 – Gülerken Ağladık (TV Dizisi) 
1998 – Aynalı Tahir (Erman) (TV Dizisi) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4