Eski Halk Müziği Sanatçısı: Yardım için Kızılay'a Başvurdum

Salgın nedeniyle işleri iptal olduğu için evinden dışarı çıkamayan müzisyen Hilal Özdemir, önceki gün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına görüntülü olarak bağlandı.

Eski Halk Müziği Sanatçısı: Yardım için Kızılay'a Başvurdum

Nafakası yatmadığı için aylardır ekonomik güçlükler çektiğini anlatan sanatçı, salgın nedeniyle işlerinin durdurulduğunu ve içinde bulunduğu zor durumu canlı yayında gözyaşları içinde anlattı.

Bir kaç yıl önce Hazım Körmükçü ile olaylı bir şekilde boşanan Hilal Özdemir başına gelenleri Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa Programında anlattı.

Kızılay'a Başvurdum
2 çocuğuna bakan Özdemir, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gün yetti. Evde hiçbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerçeği bu. Sanatçı olmam rahat geçindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun."

Ev sahibim ihbarname gönderdi
"Bu pandemi sürecinde çocuklarıma bakmaya çalışıyorum. Kiramı ödeyemiyorum. Ev sahibim haklı olarak ihbarname gönderdi. Bayrama erzak alarak girdim. Çocuklarımın babası ortada yok hiçbir şekilde. Bu çocuklar ağaç kabuğundan mı çıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka ödemiyor, ortada yok. Zaten ödediği zamanda burnumuzdan getiriyor. Özel hayatımla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı görmedim. En azından çocuklarımın nafakasını ödeseydi meşgul etmezdim sizleri. Ben onurumla çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorum, ayakta durmaya çalışıyorum. Ben bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ediyorum."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4