fizy Liseler Arası Müzik Yarışması hakkında herşey haberimizde

fizy Liseler Arası Müzik Yarışması ne zaman başlıyor! fizy Liseler Arası Müzik Yarışması'na hangi sanatcılar katılıyor? fizy Liseler Arası Müzik Yarışması elemeleri ne zaman yapılacak? fizy Liseler Arası Müzik Yarışmasının finali ne zaman olacak gibi sorularınızın yanıtını gazetenizolsun.com da bulabilirsiniz.

fizy Liseler Arası Müzik Yarışması hakkında herşey haberimizde ABONE OL

fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın başlamasına sayılı günler kala, arşivden çıkan fotoğraflar heyecanı ikiye katladı. 21 senedir aralıksız devam eden dünyanın en uzun soluklu yarışmasında, bugüne kadar birbirinden ünlü isimler liseli gençlerle bir araya geldi.

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından organize edilen yarışmada, genç müzisyenler 20 senedir; Nilüfer, Nükhet Duru, İlhan Şeşen, Teoman, Hayko Cepkin, Şebnem Ferah, Nev, Harun Tekin, Edis, Manga, Göksel, Demet Akalın ve Martha Wash gibi idol olarak gördüğü isimlerle buluştu.

23 – 24 Mart’ta İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde başlayacak fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın elemeleri, 30 Mart’ta Ankara ve 6 – 7 Nisan’da İzmir’de devam edecek. Liseli gençler,28 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek dev final ile birlikte, gerek sahnede gerekse kulislerinde birbirinden ünlü isimlerle bir araya gelmeye devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 05:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4