banner341

Güldür Güldür Bilal evlendi, Onur Buldu kiminle evlendi!

Güldür Güldür Show'un sempatik oyuncusu Onur Buldu (Bilal), sevgilisi Duygu Koz ile sessiz sedasız evlendi. Buldu, koronavirüs salgınından dolayı nikahını Etiler'deki evinin bahçesinde yaptı.

Güldür Güldür Bilal evlendi, Onur Buldu kiminle evlendi! ABONE OL

Fenomen program Güldür Güldür Show'un sempatik oyuncusu Onur Buldu, uzun süredir beraber olduğu Duygu Koz ile hayatını birleştirdi. Bir süre önce evleneceğini açıklayan çiftin nikahına ise koronavirüs salgını gölge düşürdü.
AYLAR ÖNCE DUYURMUŞTU
Güldür Güldür Show'un sempatik oyuncusu Onur Buldu, şubat ayında rol aldığı "Bayi Toplantısı" filminin galasında sevgilisi Duygu Koz ile evleneceğini açıklamıştı. Buldu, 19 nisan'da hocası Yılmaz Erdoğan'ın ortağı olduğu Beşiktaş'taki tiyatroda evleneceğini duyurmuştu.


NİKAHI EVİN BAHÇESİNDE YAPMAK ZORUNDA KALDI
Ancak ünlü oyuncunun planları suya düştü. TV100'ün haberine göre Onur Buldu, koronavirüs nedeniyle nikahını Etiler'deki evinin bahçesinde yapmak zorunda kaldı. Ünlü oyuncu, İngilizce öğretmenliği yapan sevgilisi Duygu Koz'la virüs salgını nedeniyle nikahlarına hiçbir oyuncu arkadaşını çağırmadı.
Güldür Güldür'ün Bilal'i korona gölgesinde, evinin bahçesinde sessiz sedasız evlendi.


PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ
Buldu ve Koz'un sosyal medyadan nikah fotoğrafı paylaşmaması da dikkat çekti. Sempatik oyuncu, son olarak "benim büyük günışığım" notuyla paylaştığı fotoğrafla eşine olan aşkını ilan etti.
Kaynak: Snob Magazin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4