Hanife Gürdal hamile mi? son paylaşımı yine olay oldu!

Aralık 2019'da fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile dünyaevine giren Hanife Gürdal'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar 'hamilelik' iddialarını güçlendirdi.

Hanife Gürdal hamile mi? son paylaşımı yine olay oldu! ABONE OL

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran Hanife Gürdal, geçtiğimiz senenin son ayında fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile nikah masasına oturdu. Hanife Gürdal'ın Instagram hesabından yaptığı son paylaşımlar, hamile olabileceğini düşündürdü.
Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve evdeki hallerini paylaşan Hanife, dün akşam Instagram'da takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.
Evlilik programında arkadaşı olduğu Sevgi Akiska'nın "Teyze mi oluyorum?" sorusuna sus işareti yapan bir emojiyle karşılık veren Gürdal'ın tepkisi, akıllara 'hamilelik' iddialarını getirdi.


Sevgi Akiska, kendi Instagram hesabından ikiz bebek fotoğrafı paylaşarak "Haniff öleceğim şuraya doğru... Gel zaman gel zaman gel..." ifadelerini kullandı. Akiska'nın daha sonra yaptığı paylaşımda Hanife Gürdal'ı etiketleyerek "9 ay sonra yanındayım merak etme" demesi dikkat çekti.
Hanife Gürdal, 'hamilelik' iddiaları hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

mynet.com

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4