İlk Türk Süper Kahraman Evreni Kuruldu! Güncel Haberler

Senaryosunu Halid Şimşek’in yazdığı Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni için aksiyon sahnelerinin hazırlık çekimleri başladı.

İlk Türk Süper Kahraman Evreni Kuruldu!  Güncel Haberler

Gişede rekor üstüne rekor kıran Marvel Sinematik Evreni artık kendisiyle yarışır hale geldi. Ekonomik olarak büyük bir pazarı da beraberinde getiren bu sektöre Türkiye'de de önemli bir yatırım yapıldı.
Hazırlıkları 5 yılı aşkın süredir devam eden ve medya sektörünün başarılı isimlerinden Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş’un, T-World Entertainment çatısı altında yapımcılığını üstlendikleri, senaryosunu Halid Şimşek’in yazdığı Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni için aksiyon sahnelerinin hazırlık çekimleri başladı.
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirecek projenin aksiyon sahneleri için, Spider Man, Titanic, Er Ryan’ı Kurtarmak gibi çok konuşulan Hollywood yapımlarının aksiyon eğitmenliğini üstlenen Dusan Hyska ile anlaşıldı. 
Aksiyon direktörleri Dusan Hyska, Dimo Lipitkovsky ve Özel efekt Koordinatörü Ömer Boduroğlu yönetiminde Beykoz Kundura’da gerçekleşen aksiyon deneme çekimlerinde, yüksek teknoloji ile tecrübeyi birleştiren sahneler şimdiden heyecan yarattı. 
Uluslararası ve yerli kaynakların seferber edildiği iddialı projenin Genel Yönetmen koltuğunda, Türkiye’de de ilgiyle izlenen Lost, Prison Break, Criminal Minds gibi dünya çapında dizilere imza atan Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth otururken, ikinci yönetmenlik görevini ise sektörün genç ama deneyimli isimlerinden Hamit Coşkun üstlenecek.
Mitolojisi ve arka planı 1200 yıllık bir zaman dilimine yayılan T-World Evreni’nin süper kahramanları, çevre sorunları, savaşlar, salgın hastalıklar gibi felaketlerle bir yıkıma doğu giden dünyada, daha iyi bir gelecek inşa etmek için mücadele edecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344