Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kaderimin Oyunu dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Asiye'nin peşinden ayrılmayan Cemal yeni bölümde eski karısına daha da yakınlaşıyor.

Kaderimin Oyunu yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kaderimin Oyunu heyecan dolu yeni bölümüyle 24 Aralık Cuma akşamı star tv de yayınlanacak. Kaderimin Oyunu 4. Bölüm Konusu; Asiye’nin sakladığı kanlı bıçaktan kurtulma çabasıyla başlayan felaket zinciri, Cemal’in gerçeği öğrenme isteğini tetikler. Genç adamın konakta kalmaya devam etmesi, Nergis’i yeniden aile olabileceklerine dair ümitlendirirken, Asiye’yi de çocuklarının babasıyla yüzleşmeye mecbur bırakır. Fakat Asiye’nin bu hamlesi Cemal’in bastıramadığı duygularını ortaya çıkaracaktır.

Yayın Günü:24 Aralık Cuma
Yayın Saati:20.00 / Yeni Bölüm – 4. Blm

Kaderimin Oyunu dizisi konusu; Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir.  Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344