banner438

Kafadar Ayıcıklar ne zaman! Kafadar Ayıcıklar izle saat kaçta!

Kafadar Ayıcıklar minik sihirli kutularıyla dev maceralara koşuyor. Kafadar Ayıcıklar 4 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da Cartoon Network’te çocukları bekliyor.

Kafadar Ayıcıklar ne zaman! Kafadar Ayıcıklar izle saat kaçta!

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi Kafadar Ayılar’ın çocukluk maceralarını anlatan Kafadar Ayıcıklar, 4 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da Cartoon Network’te çocukları bekliyor.
En sevilen çizgi filmlerin adresi Cartoon Network’ün yeni çizgi filmi Kafadar Ayıcıklar çocuklarla buluşuyor. Kafadar Ayıcıklar 4 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 17.30’da Cartoon Network ekranlarında yayınlanacak.
Boz Ayı, Panda ve Kutup Ayısı’nın çocukluklarını konu alan çizgi filmde; üç ayıcığın bir kutunun içerisinde yaşarken kayan bir yıldız görüp dilek tutmasıyla macera başlıyor. Bu dilek sayesinde Kafadar Ayıcıklar’ın yaşadıkları kutu sihirli hale geliyor ve kutu kendilerine bir ev arayışında olan ayıcıkların, uzak ve fantastik diyarlara yolculuk yapmalarını sağlıyor. Bu üç Kafadar Ayıcık; bazen sebze insanlardan oluşan bir köyde, bazen de kardan adamlardan oluşan bir şehirde maceradan maceraya koşuyor. 
Yol boyunca yeni arkadaşlar edinen ve önemli dersler çıkaran Kafadar Ayıcıklar aslında birlikte oldukları sürece evlerinin nerede olurlarsa olsunlar “birlikte olmak” anlamına geldiğini öğreniyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344